Додому НОВИНИ Влада і громада Звіт народного депутата

Звіт народного депутата

880
ПОДІЛИТИСЬ

Звіт про роботу у 2015 році народного депутата України Олександра Ревеги:

Серед тих, хто відстоює інтереси українців у Верховній Раді України – народний депутат Олександр Ревега, обраний у 63-му виборчому окрузі. Хоча Олександр Ревега розпочав свою депутатську діяльність на місяць пізніше від своїх колег, він відзначився значною законодавчою активністю.

Народний депутат України Олександр Ревега є автором та співавтором 23 законопроектів, зокрема:

 • Законопроект “Про деякі заходи щодо посилення ролі територіальних громад в управлінні земельними ресурсами” дає можливість враховувати при виділенні землі інтереси самої громади, збільшувати її фінансові можливості.

Землею на своїй території мають розпоряджатися самі громади, мешканці міст і сіл, а не районні чи обласні чиновники. Від більш ефективного розпорядження землями місцеві бюджети зможуть щороку отримувати додатково до 1 млрд. грн. на рік.

 • Проект Закону “Про внесення змін до Податкового кодексу України (щодо оподаткування транспортного засобу, що переобладнується у легковий автомобіль, з якого справляється акцизний податок)” дасть можливість відновити десятки тисяч робочих місць не лише в межах округу, але й усієї держави.

Запровадження акцизного податку на ввезені і переобладнані автомобілі не вплинуло на збільшення бюджетних надходжень, але десятки тисяч простих людей втратили роботу. Підприємці готові погодитися на сплату акцизного збору на вантажні автомобілі, які переобладнані у легкові, але в рамках здорового глузду та фіксованої ставки, єдиного і спрощеного способу нарахування цього акцизного збору, задля недопущення корупційних ризиків при нарахуванні даного платежу відповідними службами та задля збереження свого бізнесу і робочих місць.

 • Законопроект про заходи, спрямовані на забезпечення сталого функціонування суб’єктів господарювання у сферах теплопостачання, централізованого водопостачання і водовідведення вводить мораторій на нарахування та стягнення неустойки (пені, штрафу) та інших фінансових санкцій з підприємств житлово-комунальної сфери.

Держава повинна брати на себе відповідальність за долю житлово-комунальних підприємств, а не заганяти їх у фінансову прірву.

 • Проект Постанови Верховної Ради України про вжиття невідкладних заходів для вирішення проблем своєчасного надання кваліфікованої медичної допомоги та послуг психологічної реабілітації постраждалим і демобілізованим учасникам антитерористичної операції дав можливість вперше з 2008 року збільшити обсяги фінансування госпіталів для ветеранів війни та реабілітаційних центрів.

Для кожного з нас вкрай важливим є розуміння того, що держава готова в повній мірі гарантувати виконання положень Конституції України стосовно створення умов для ефективного і доступного для всіх громадян медичного обслуговування. Держава має гарантувати військовослужбовцям, які знаходяться в зоні АТО, своєчасне отримання кваліфікованої медичної допомоги та забезпечення медикаментами.

 • Законопроект “Про внесення змін до статті 168 Податкового кодексу України (щодо удосконалення порядку сплати (перерахування) податку до бюджету)” дасть можливість суттєво збільшити надходження до місцевих бюджетів. У більшості випадків місцеві бюджети втрачають надходження у вигляді податку на доходи фізичних осіб від юридичних осіб, що мають інші відокремлені підрозділи, які розташовані та проводять діяльність на території одних населених пунктів, а зареєстровані – в інших населених пунктах.

Збільшення надходжень до місцевих бюджетів – покращення життя кожного мешканця міста чи села. Це – нові дороги, доступна медична допомога, розвинена культура і спорт, забезпечені усім необхідним школи і дитсадки.

 • Проект Закону “Про внесення змін до деяких законів України (щодо модернізації окремих положень, які регламентують гуманне ставлення до тварин)” дасть можливість якщо й не повністю вирішити проблему бродячих тварин, то удосконалити механізми регулювання їх чисельності.

Українці мають почувати себе у безпеці, господарями наших вулиць мають бути люди, а не бродячі собаки.

 • Два законопроекти щодо забезпечення учнів загальноосвітніх навчальних закладів обов’язковим безкоштовним харчуванням. Батьківська плата за харчування у школах має бути не більшою 30%

Відсутність харчування учнів у школах призвела до погіршення їх здоров’я, збільшення рівня захворюваностей, які часто стають хронічними та призводять до негативних наслідків у майбутньому. Наші діти мають бути здоровими. Дбати про це повинні не тільки батьки, але й держава. Здорові діти – здорова нація, процвітаюча держава.

 • Проект закону про доповнення Кримінального процесуального кодексу України положеннями щодо використання поліграфа (детектора брехні) дасть можливість не лише визначати найбільш перспективні напрями розслідування кримінальних проваджень, а й сприяти особам, які не мають відношення до злочину, але підозрюються у ньому, довести свою презумпцію невинуватості.

Кожна людина повинна бути захищена законом, а злочинці – відповідати за свої дії!

Олександр Ревега – член Комітету Верховної Ради України з питань будівництва, містобудування і житлово-комунального господарства, і таким чином акцентує свою роботу на одному із найбільш важливих напрямків. За час роботи у парламенті Олександр Ревега зарекомендував себе як один із найбільш дисциплінованих депутатів: згідно даних письмової реєстрації приймав участь у роботі 95% засідань Верховної Ради.

Виступаючи з парламентської трибуни та через депутатські запити, Олександр Ревега не раз піднімав нагальні питання не тільки виборців свого округу, але і суспільного значення. Зокрема, вимагав від Кабміну привести норми видатку газу для населення до соціально справедливих стандартів, збільшити розмір пенсій, вирішити питання щодо виплати боргів із зарплати на бердичівському заводі “Прогрес” та андрушівських очисних спорудах, звертав увагу Уряду на проблеми із розрахунками, які існують на підприємствах водоканалу у межах всієї держави, вимагав від Кабміну вирішити питання фінансування із державного бюджету видатків на закупівлю ліків для людей, які мають рідкісні види хвороб.

За рік діяльності у парламенті, Олександр Ревега подав двадцять сім депутатських запитів у різні органи влади. Найбільше – на ім’я Прем’єр-міністра України, міністрів юстиції, внутрішніх справ та Генерального прокурора.

У центрі 63-го округу у м. Бердичеві працює постійно діюча громадська приймальня народного депутата України Олександра Ревеги. Крім того, прийом виборців постійно здійснюється помічниками народного депутата в усіх районах округу. Щомісяця Олександр Ревега здійснює особисті прийоми громадян, у тому числі – виїзні.

Робота в 63-у виборчому окрузі

У 2015 році за безпосередньої участі народного депутата Олександра Ревеги на 63 виборчий округ було спрямовано близько 30 млн. гривень коштів Державного фонду регіонального розвитку. Профінансовано всі проекти, подані керівниками Бердичівського, Андрушівського, Попільнянського, Ружинського районів та міста Бердичева:

Це – будівництво мереж водопостачання, реконструкція котелень на альтернативні види палива, реконструкція спортивної школи, школи мистецтв, будівництво КНС та напірного колектору.

Відділи освіти округу за сприяння О.Ревеги отримали нові шкільні автобуси лише за 10 % вартості за рахунок місцевих бюджетів.

Народним депутатом щомісячно проводяться прийоми громадян в окрузі, виїзні прийоми та зустрічі в робочих колективах. Не залишається поза увагою жодна галузь.

Заробітна плата Олександра Ревеги та компенсація за проживання у столиці народного депутата щомісячно спрямовуються на реалізацію соціальних проектів.

Освіта

 • Часткова заміна вікон в шести навчальних закладах округу;
 • Закупівля спортивного інвентарю в загальноосвітні та дошкільні навчальні заклади;
 • Систематичне фінансування шкільних олімпіад, конкурсів, брейн-рингів, шкільних спартакіад;
 • Організація поїздок учнівської молоді на екскурсії.
 • За фінансової підтримки Олександра Ревеги було видано книгу Геннадія Махоріна про героїв АТО та наукову збірку до 120-річчя Максима Рильського.

Спорт

 • Фінансова підтримка учасників всеукраїнських та міжнародних змагань;
 • Спонсорська підтримка для проведення спортивних турнірів та чемпіонатів – бокс, футбол, легка атлетика;
 • Виділено кошти для ремонту залу боксу та спортзалу Бердичівського коледжу промисловості, економіки та права;
 • Будівництво спортивних майданчиків на території округу.

Медицина

 • Придбання медичного обладнання та постільної білизни для лікарень;
 • Заміна вікон в 3 медпунктах;
 • Матеріальна допомога медичним установам на проведення поточних ремонтів;
 • Виділення проїзних квитків медикам, котрі доїжджають до місця роботи в села.
 • АТО
 • Систематичне проведення ремонту військової техніки для потреб АТО;
 • Придбання засобів індивідуального захисту (бронежилети, наколінники, окуляри);
 • Укомплектування аптечок, придбання медикаментів;
 • Допомога волонтерським організаціям та спілкам ветеранів та учасників АТО;
 • Матеріальна допомога на лікування та санаторне лікування;
 • Організація відпочинку та екскурсій дітям учасників бойових дій та їх родинам.

Соціальна сфера

 • Виділення коштів на проведення невідкладних операцій;
 • Матеріальна допомога найбільш незахищеним верствам населення (інваліди, сироти, багатодітні родини);
 • Підтримка ветеранських організацій.

Адреса громадської приймальні народного депутата:

м.Бердичів, вул.Героїв України, 17. Тел. (243) 4-28-90, e-mail: gromada63@ukr.net.