Додому НОВИНИ Влада і громада Звіт про роботу у 2016 році Буряківського сільського голови Галини Кудлай

Звіт про роботу у 2016 році Буряківського сільського голови Галини Кудлай

699
ПОДІЛИТИСЬ

Шановні мешканці села Буряки!

Протягом звітного періоду проведено 16 сесій, 12 засідань виконавчого комітету, на яких розглядались проблеми благоустрою, земельні питання, надання дозволів та інше.

Сільським головою та секретарем розглянуто 37 письмових та 127 усних звернень громадян, видано 300 довідок.

Головну увагу депутатів виконавчий комітет зосередили на вирішення актуальних проблем нашого невеличкого, віддаленого, але згуртованого села.

Підтвердженням єдності наших громадян є дружна робота по наданню допомоги нашим воїнам на фронті. У 2016 році ми відправили в зону АТО 3 мікроавтобуси з різноманітними продуктами та речами. Також з місцевого бюджету нашим землякам-воїнам було виділено 6 500 грн.

Організовано включились сільчани та всі підприємства та організації на роботу по благоустрою. Зокрема, проведено ремонт Будинку культури на суму 196 тис. грн. де відремонтовано дах та замінено вікна, з яких 186 тисяч було виділено народним депутатом України Олександром Ревегою та 10 тисяч – депутатом районної ради Олександром Гундичем. За рахунок спонсорів в приміщенні також зроблено косметичний ремонт і придбано нові карнизи та тюль.

Забезпечено ямковий ремонт центральної вулиці ім. Шевченка та Квітневої і Золотої на суму 150 тис. грн., облаштовано сміттєзвалище, впорядковано і пофарбовано автобусну зупинку. В колишньому приміщенні школи організовано роботу пошти та сільської бібліотеки.

Щира подяка також всім, хто брав участь в проведенні 6 суботників по впорядкуванню сільського кладовища.

Радує і те, що майже кожен наш колектив має свою конкретну ділянку відповідальності. Так, територія біля братської могили по вул. Райгородоцька постійно підтримується працівниками соціальної сфери села. Активну позицію займає завідуючий фельдшерським пунктом Володимир Андрущенко, який дбає про своє приміщення та якісно обслуговує населення.

Приємним спомином минулого року є і відзначення дня села на день Святого Михаїла, в якому взяли участь майже всі жителі села та наші спонсори, на якому в різноманітних номінаціях було відзначено призами і подарунками більше 50 громадян та організацій.

З перших днів своєї роботи я намагалась побудувати роботу депутатів, виконавчого комітету та працівників сільської ради так, щоб робота велась злагоджено, відповідально, відкрито.

Хочу також щиро подякувати всім, хто плідно співпрацював з нами, допомагав у найскладніші хвилини, зокрема, в очищенні вулиць від снігу, конкретній матеріальній допомозі у ремонті об’єктів соціальної сфери, вулиць, проведенні свят та інших вкрай необхідних питань повсякденного життя. Це стосується ТОВ “Елітне” (заступник директора, депутат районної ради Олександр Гундич), ТОВ “АТК” (заступник директора Зоя Павлюк), ПП “Райгородоцьке” (керівник Галина Савін), адміністрація Галіївського маслозаводу (директор Віталій Заєць) та наші місцеві підприємці Ю.Є. Федорець, П.В. Капралюк, Л.П. Березюк та всі одноосібники, які стали нашими справжніми друзями і помічниками, і з якими ми будемо будувати своє майбутнє. А це, зокрема, плани по освітленню вулиць та організованому вивезенню сміття. А ще хочу поділитися нашими спільними планами по облаштуванню спочатку каплички, а потім і будівництва в селі церкви. З цього приводу я вже зустрічалась і отримала благословіння від преосвященнійшого єпископа Овруцького і Житомирського Таїсія.
Бажаю вам, шановні односельчани, міцного здоров’я та довгоочікуваного миру на нашій українській землі!

З повагою, Буряківський сільський голова
Галина Кудлай.