Додому НОВИНИ Влада і громада Звіт про роботу у 2016 році депутата Житомирської обласної ради Віталія Вітусевича

Звіт про роботу у 2016 році депутата Житомирської обласної ради Віталія Вітусевича

542
ПОДІЛИТИСЬ

Шановні виборці!

Згідно Закону України “Про місцеве самоврядування” хочу прозвітувати перед вами за пророблену мною та помічниками роботою.

Екологія
Виділено кошти в сумі 200 тисяч гривень на очищення водойми в смт Гришківці. Проведено проектувальні роботи очищення річок Тетерів та Глибочиця. Виділено 100 тисяч гривень для придбання обладнання, фільтрів повітря і встановлення кондиціонерів в Житомирській обласній клінічній лікарні імені Гербачевського. Припинено шкідливі виробництва в смт. Гришківці та селі Гальчин. Зупинено ввезення сміття на території Житомирської області з міста Львів.

Освіта
Придбано білизну на суму 2 тис. грн. для ДНЗ “Сонечко” та придбано меблі на 15 тис. грн. для школи в с. Бистрик. Виділено 6 тис. грн. для забезпечення Старосолотвинської ЗОШ шкільними дошками. Придбано ліжка та білизну в ДНЗ с. Хмельове та влаштування огорожі і поточний ремонт в Дмитрівській ЗОШ на 51 тис. грн., а також облаштування гардеробу та встановлення решіток на вікна на суму 40 тис. грн.

Охорона здоров’я
Проведено ремонт центральної районної лікарні на 233 тис. грн. Виділено 700 тис. грн. на закупівлю для ЦРЛ рентген-апаратури. Виділено 340 тис. грн. на проведення поточного ремонту Бердичівського госпіталю ветеранів війни.

Соціально-економічний розвиток
Виділено 1 млн. грн. на газифікацію сіл Никонівської сільської ради. Відремонтовано розподільчі електричні щитки у селах Старий Солотвин та Бистрик. Проведено поточний ремонт дороги в селах Рея та Старий Солотвин. Встановлено попереджувальні дорожні знаки і нанесена розмітка на пішохідні переходи в Гришківцях і Катеринівці. Проведено освітлення вулиць в Скаківці та Гришківцях. Зупинено рейдерські захоплення земельних паїв в селах Швайківка і Миролюбівка. Відновлено автобусні перевезення в селах Старий Солотвин, Скаківка, Катеринівка.

Соціальний захист
Виділено 30 тис. грн. на лікування хворих і малозабезпечених, забезпечено медикаментами 7 онкохворих. Виділено 100 тис. грн. на спеціальні операції та 9 тис грн. на пересадку нирки хворому мешканцю району. Придбано для дітей з ДЦП інвалідні візки та 2 путівки на санаторно-курортне лікування. Надано правову допомогу 30 жителям району.

Підтримка учасників АТО
Виділено 30 тис. грн. допомоги сім’ям загиблих в АТО. Відправлено в зону АТО (продукти, одяг, тощо) на суму 80 тис. грн.

Як голова постійної комісії Житомирської обласної ради з питань соціально-економічного розвитку регіону, інвестиційної діяльності, середнього і малого бізнесу, будівництва, транспорту та зв’язку вирішував питання проведення ремонту та передачу в Житомирську обласну водолазно-рятувальну службу позашляховика ЛУАЗ (22 тис. грн.), та виділено кошти в сумі 40 тис. грн. на підвищення кваліфікації водолазів.

За сприяння та спільній роботі з Громадською радою при Житомирській ОДА відкриті громадські приймальні в м. Радомишль і м. Бердичів, відкрито Інтернет-представництво в Житомирській області. Вхожу до складу колегії Держкомгеокадастру в Житомирській області, робочої групи Служби автомобільних доріг, член президії Житомирської обласної ради. Беру участь в комісіях та групах з підготовки програм соціально-економічного розвитку області.

За звітний період особисто провів 124 прийоми громадян. Прийняв 177 громадян. Направив посадовим особам 72 депутатських запити та 30 звернень.

Шановні виборці!

Звичайно, невирішених проблем ще дуже багато. Тому я буду робити все, щоб вам жилося легше і комфортніше. Сподіваюсь на ваше розуміння і підтримку.

Дехто критикує мене за надмірну емоційність. Можливо я й емоційний, але – не байдужий до запитів людей.