Додому НОВИНИ Влада і громада Звіт спостережної комісії про роботу у 2016 році

Звіт спостережної комісії про роботу у 2016 році

463
ПОДІЛИТИСЬ

При Бердичівській районній державній адміністрації діє спостережна комісія до складу якої входить 10 осіб. Серед них голова комісії, секретар та 8 членів комісії. Склад комісії сформовано у відповідності до Положення “Про спостережні комісії”, що затверджено Постановою Кабінет Міністрів України  №1042 від 10 листопада 2010 року. До її складу входять представники благодійних та громадських організацій, посадові особи Бердичівської районної державної адміністрації. Основним завдання спостережної комісії є: організація та здійснення громадського контролю за дотриманням прав людини, основних свобод і законних інтересів засуджених осіб, звільнених від відбування покарання.

За період липень 2016 року – грудень 2016 року спостережною комісією проведено 7засідань спостережної комісії у Райківській ВК №73 розглянуто:

  • 134 подання про застосування ст.81 Кримінального кодексу України, а саме умовно-дострокове звільнення, від відбування покарань, погоджено 27 подань;
  • 137 подання про застосування ст. 82 Кримінального кодексу України, заміна невідбутої частини покарання більш м’яким, погоджено 11 подань;
  • матеріали з приводу переведення засуджених з дільниці соціальної реабілітації до дільниці ре соціалізації, згідно ст.101 КВК України, погоджено 6 подань.

Проведено прийом засуджених, індивідуальні бесіди із засудженими в РВК №73, проведено анонімне анкетування засуджених, за для перевірки стану дотримання прав засуджених, які відбувають покарання у колонії. Приймає участь у планових судових засіданнях, клопотали про доцільність застосування відносно засуджених ст.82 КК України.

Голова спостережної комісії Т.В. Наумчук