Додому НОВИНИ Влада і громада Згадали кожного, хто загинув у цих війнах…

Згадали кожного, хто загинув у цих війнах…

283
ПОДІЛИТИСЬ

31-у річницю виведення радянських військ із Афганістану та День вшанування
учасників бойових дій на території інших держав відзначила громадськість Бердичева.

День вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 31-у річницю виведення радянських військ із Республіки Афганістан відзначили у міському Палаці культури ім. О.А.Шабельника. Місто виказувало свою шану та вдячність співвітчизникам, воїнам-інтернаціоналістам, котрі не повернулися додому живими. Афганістан, Сомалі, Ангола, В’єтнам, Єгипет та інші «гарячі точки» – це не просто назви країн, а місця, де наші воїни не раз дивились в очі смерті, втрачали друзів. Вже традиційно також відбулась зустріч представників влади з інвалідами, родинами загиблих, ветеранами ЗС.

Новою такою «точкою» віднедавна став Схід країни. Вже у нас, в Україні, гинуть воїни, захищаючи державність своїми життями… Пам’ять про тих, хто загинув в Афганістані, як і пам’ять про загиблих воїнів АТО, збережеться навіки, переконані учасники заходу.
Наступного дня, 14 лютого, урочисте зібрання відбулось біля Меморіалу загиблим воїнам-афганцям. Це вшанування видається символічним, адже наступного дня християни відзначали Стрітення Господнє. Саме про цей символізм згадав у своєму виступі перший заступник Бердичівського міського голови Роман Левицький.

Вони були та залишились вірними своєму обов’язку солдатами – воїни-інтернаціоналісти. Про це запевняли у своїх виступах головні винуватці зібрання – голова Бердичівської спілки воїнів-інтернаціоналістів «Бойове Братство» Микола Вахніцький, заступник голови міської ветеранської організації Микола Кравчук та інші. Вони пам’ятають кожного бердичівлянина, хто віддав життя за державу… На жаль, війну в Афганістані не викреслити ані з пам’яті людей, ані з історії. І нині молодь сучасної України, як і їх попередники, повинна вміти захищати країну, адже без цього не буде незалежної держави.