Додому НОВИНИ Здоров’я підростаючого покоління в наших руках!

Здоров’я підростаючого покоління в наших руках!

887
ПОДІЛИТИСЬ

Нещодавно у Бердичівському районі проходив семінар-тренінг “Репродуктивне здоров’я та планування сім’ї”, в якому взяли участь практичні психологи, соціальні педагоги та вчителі району. Захід проводився Бердичівською міською громадською молодіжною організацією “Молодь обирає життя” за проектом “Відповідальне ставлення до репродуктивного здоров’я – запорука безпечного життєвого маршруту сільської молоді” в рамках Програми малих грантів проекту “Репродуктивне здоров’я в Україні”, що реалізує Благодійний Фонд “Здоров’я жінки і планування сім’ї” за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку/USAID.

Метою тренінгу було отримання інформації про основи репродуктивного здоров’я підлітків, відповідальне ставлення до планування сім’ї. Семінар був насичений цікавою та корисною інформацією.

На початку учасники розглянули питання сексуальних і репродуктивних прав, поняття статевого виховання. Також були обговорені фактори, які впливають на репродуктивне здоров’я підлітків. Друга частина тренінгу була присвячена практичному блоку. Учасники отримали досить важливі для напрацювання навички. Цікавими були різноманітні вправи для підвищення рівня самооцінки, розвитку вміння взаємодіяти в колективі, цінувати дружбу.

Проект “Відповідальне ставлення до репродуктивного здоров’я – запорука безпечного життєвого маршруту сільської молоді” спрямований на ціннісне ставлення до власного здоров’я та здоров’я майбутнього покоління. Тому подібні тренінгові заняття будуть проводитися для старшокласників на базі шкіл Бердичівського району.

Особливу подяку за організацію семінару хочеться висловити тренерам проекту Людмилі та Тетяні, адже інформація була досить корисною та важливою для роботи.
Щиро сподіваюся на те, що підлітки будуватимуть правильні орієнтири в своєму самостійному житті, а батьки власним прикладом та підтримкою зуміють показати їм гідну модель сім’ї. Головне – не бути байдужим, а усвідомити, що міцна сім’я – це щасливе майбутнє для наших дітей.

Комарова І.В.,
практичний психолог Рейської школи.