Додому НОВИНИ Влада і громада Змагання на загальновійськовій смузі перешкод провели на Житомирщині

Змагання на загальновійськовій смузі перешкод провели на Житомирщині

856
ПОДІЛИТИСЬ

На Житомирщині, серед військових частин оперативного командування “Північ” Сухопутних військ Збройних Сил України, відбулись комплексні командні змагання з бігу на 1000 метрів та подолання загальновійськової смуги перешкод.

Всього у змаганнях взяло участь 10 команд, які представляли свої військові частини у військово-прикладному виді спорту.

За умовами проведення першості, команди з десяти чоловік, долали дистанцію бігу у 1000 метрів та елементи загальновійськової смуги перешкод.

Перше місце, серед учасників, посіла збірна команди від 50-го окремого ремонтного полку, друге місце виборола команда від 26-ї артилерійської бригади, трете місце здобула команда від полку радіоелектронної розвідки.

Варто зазначити, що це не спортивні змагання серед військових частини в оперативному командуванні “Північ”, подібні заходи проводяться постійно та охоплюють все більше військовослужбовців у різних видах спорту.

Під час нагородження переможців, командувач військ оперативного командування “Північ” Сухопутних військ Збройних Сил України генерал-майор В’ячеслав Назаркін, відмітив високі показники учасників змагань та їх прагнення до здобуття перемоги для своєї військової частини:

– У кожній команді відчувається прагнення до перемоги та здобуття, для своєї військової частини, найвищого результату. Мені приємно відмітити, що у ході першості усі команди показали високі результати.

За словами начальника фізичної підготовки і спорту оперативного командування “Північ” підполковника Руслана Карпінського, інтрига у змаганнях тривала до останнього, адже усі команди викладувались на повну.