Додому НОВИНИ Змагання у «Білій турі»

Змагання у «Білій турі»

259
ПОДІЛИТИСЬ

У приміщенні шахового клубу «Біла тура» з нагоди Всеукраїнських спортивних заходів «Спортивна зима-2020» відбувся турнір зі швидких шахів на кубок міського центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».

Два дні, 12 та 13 грудня, тривали змагання. 10 шахістів та шахісток змагалися за звання кращого в Бердичеві. Після фінальних двобоїв судді визначилися з переможцями. Ними стали: Микола Пастовенський (І місце), Данило Здорик (ІІ місце) та Віталій Цегельник (ІІІ місце).

Приємно відзначити, що спонсором цих змагань виступив народний депутат України Богдан Кицак, який послідовно підтримує розвиток спорту в Бердичеві. Нагадаємо, що лише цього року в приміщенні шахового клубу за підтримки депутата вже провели заміну вікна та закупили сучасні шахові годинники. Знаковим стало й те, що кожен учасник цих змагань отримав цінний подарунок та солодкий сюрприз.

Учасники змагань та глядачі щиро дякують суддям та натхненнику інтелектуального заходу Юрію Разіну за проведене шахове свято. Отже, відродження шахових традицій у нашому місці триває.