Додому ІНФОРМАЦІЯ Змінено форму податкових декларацій платників єдиного податку

Змінено форму податкових декларацій платників єдиного податку

349
ПОДІЛИТИСЬ

Бердичівська ОДПІ інформує про те, що з 5 травня 2017 року набрав чинності наказ Міністерства фінансів України від 17.03.2017 №369 “Про затвердження Змін до наказу Міністерства фінансів України від 19 червня 2015 року №578”, яким внесено зміни до форм податкових декларацій платника єдиного податку, затверджених наказом Міністерства фінансів України від 19.06.2015 №578, а саме:

  • форми податкової декларації платника єдиного податку –  фізичної особи – підприємця;
  • форми податкової декларації платника єдиного податку третьої групи (юридичної особи);
  • форми податкової декларації платника єдиного податку четвертої групи.

Розміри ставок єдиного податку для платників третьої групи єдиного податку приведено у відповідність до чинного законодавства. Так, у декларації платника єдиного податку – фізичної особи – підприємця та декларації платника єдиного податку третьої групи (юридичної особи) виправлено ставку єдиного податку з 2% та 4% на 3% та 5% відповідно.

Крім того, до податкової декларації платника єдиного податку четвертої групи внесено зміни до виноски 8, а саме: рядки 1.1 – 2 заповнюються одним рядком щодо всіх земельних ділянок за одним кодом органу місцевого самоврядування за КОАТУУ. За потреби (у разі наявності земельних ділянок за одним кодом органу місцевого самоврядування за КОАТУУ з різною нормативною грошовою оцінкою) кількість рядків 1.1, 1.2, 1.3, 1.4 та 2 може бути збільшено.

Одночасно звертаємо увагу, що згідно з пунктом 46.6 статті 46 Податкового кодексу України до визначення нових форм декларацій (розрахунків), які набирають чинності для складання звітності за податковий період, що настає за податковим періодом, у якому відбулося їх оприлюднення, є чинними форми декларацій (розрахунків), діючі до такого визначення.

Бердичівська ОДПІ