Додому НОВИНИ Влада і громада Зміни до ряду місцевих галузевих програм, до бюджету та поточні питання...

Зміни до ряду місцевих галузевих програм, до бюджету та поточні питання розглянули на засіданні виконавчого комітету

20
ПОДІЛИТИСЬ

Так, за інформацією начальниці фінансового управління Бердичівської міської ради Олени Геденач, на виконання комплексної Програми забезпечення пожежної та техногенної безпеки, захисту населення і територій спрямують:

• 200,0 тис. грн. – на придбання матеріалів, обладнання та інвентаря на проведення ремонту укриття, розташованого у Бердичівському фаховому коледжі промисловості, економіки та права;
• 167,0 тис. грн. – на виконання робіт з утримання протирадіаційного укриття у Бердичівській міській раді;
• субвенцію у розмірі 49,5 тис. грн. – на проведення поточного ремонту укриття у місцевому управління Держказначейства.
Змін зазнала і Програма розвитку ЖКГ. Зокрема, було збільшено призначення на МКП «Бердичівкомунсервіс». 3,0 млн. грн. спрямують на:
• утримання й поточний ремонт об’єктів благоустрою – парків, скверів, зелених зон;
• закупівлю солі для приготування піщано-сольової суміші для боротьби з ожеледицею в осінно-зимовий період;
• збирання, прибирання та транспортування сміття з вулиць та місць громадського користування;
• грейдерування доріг.

12,0 млн. грн. виділять КП «Бердичівтеплоенерго» на погашення різниці у тарифах (з початку цього року підприємству вже перерахували на ці цілі 6,7 млн. грн.).

У зв’язку з тим, що тариф на послуги з централізованого опалення не підвищувався з опалювального сезону 2020-2021 рр., то за період з 01.07.2021 р. по 01.07.2022 р. різниця між фактичною собівартістю наданої послуги та затвердженим тарифом склала близько 60,0 млн. грн. і має бути відшкодована з бюджету.

Всі вище озвучені Оленою Геденач зміни стосувалися загального фонду бюджету громади. Щодо спецфонду, то по ньому будуть спрямовані кошти на придбання резервного джерела електроживлення (генератора) для Бердичівської міської ради, на капремонт 1-ї школи та ремонтно-реставраційні роботи у Центрі позашкілля, облаштування охоронної сигналізації у Музеї історії м. Бердичева. Разом із тим за рахунок призначень на капремонт міського плавального басейну (співфінансування у розмірі 49,6 тис. грн.) у закладі проведуть реконструкцію системи газопостачання.