ПОДІЛИТИСЬ

Народи, які не знають свого минулого,
приречені пережити його знову.
Джордж Сантаяна, американський філософ

Пам’ять – нескінченна книга, в якій записано все: і життя людини, і життя країни. Багато сторінок написано кривавим і чорним. Найтрагічнішою сторінкою історії нашого народу є голодомор 1932-1933 років.

Уже традиційно, у четверту суботу листопада, Україна та світ вшановують пам’ять про невинно загиблих від голоду у ті роки. Вечір-реквієм, присвячений 82-м роковинам Голодомору, відбувся у Райгородоцькій ЗОШ І-ІІІ ступенів. Вшанували пам’ять мільйонів українських селян, які загинули від голоду, пам’ять українських сіл і хуторів, які зникли з лиця землі після величезної трагедії народний депутат України Олександр Ревега і його помічник Софія Томашевська, перший заступник голови райдержадміністрації Тетяна Наумчук, Райгородоцький сільський голова Максим Капустинський, педагогічний і учнівський колективи на чолі з директором школи Оленою Миколаївною Колесник.

Невинно убієнних вшанували хвилиною мовчання. Відбулося покладання квітів до пам’ятного знаку жертвам голодомору. Запалили свічу пам’яті.

Усі учасники заходу мали змогу переглянути відеозапис та викладку тематичної літератури, заслухати факти з трагічної сторінки нашої історії, яку ми, в жодному разі, не маємо права забувати, а маємо знати і пам’ятати.

Прес-служба райдержадміністрації.

F8Ex3LrkQVo MyCnMuiRUkc ySzvAbcugLQ 67MVFdCOEdo