Додому НОВИНИ Медицина Знати і вміти – запорука успіху

Знати і вміти – запорука успіху

466
ПОДІЛИТИСЬ

Одна із головних завдань лікарів – збереження життя і здоров’я людей. Лікарі та медичні сестри Бердичівської центральної міської лікарні якісно надають медичні послуги населенню міста, цьому вони навчались на факультетах медичних вишів, проходять спеціалізацію та підвищують професійність на курсах. Але крім своєї професійної діяльності медичний персонал ЦМЛ забезпечує пожежну безпеку об’єктів лікарні.

Адміністрацією центральної міської лікарні приділяється велика увага пожежній безпеці об’єктів закладу. Нещодавно на медичній раді було розглянуто питання “Стан пожежної безпеки в лікарні та цивільного захисту населення”. З доповіддю виступив фахівець з питань цивільного захисту Полєвой М.О.

В лікарні розроблена і затверджена Програма забезпечення пожежної безпеки на період 2016-2020 рр. На підставі Програми розроблені щорічні плани виконання протипожежних заходів на об’єктах лікарні. Згідно Плану 7 квітня проведено об’єктове тренування з умовного гасіння пожежі та евакуації персоналу і хворих. Тренування пройшло в декілька етапів. На першому етапі були вивчені посадові інструкції чергового персоналу, плани евакуації та схеми оповіщення, правильність використання засобів пожежогасіння.

Головний лікар ЦМЛ Бабікова Лариса Миколаївна звернула увагу лікарів та медичних сестер відділень на практичне використання вогнегасників та інших засобів пожежегасіння. Позитивних результатів було досягнуто на практичному занятті, де члени добровільної пожежної дружини, яку очолює Гайдай В.С., разом з лікарями та медичним персоналом гасили вогнегасниками і кошмою створенні вогнища. В кінці тренування були підведені підсумки та поставлені завдання – краще не допустити пожежі ніж її гасити.

М.О. Полєвой,
фахівець з питань
цивільного захисту