Додому НОВИНИ ЗНО-2016: розпочалася реєстрація осіб!

ЗНО-2016: розпочалася реєстрація осіб!

436
ПОДІЛИТИСЬ

З 01 лютого до 04 березня 2016 року здійснюється реєстрація осіб для проходження зовнішнього незалежного оцінювання (далі – ЗНО). Для вступу до вищого навчального закладу (ВНЗ) абітурієнти подають сертифікати ЗНО лише 2016 року.

Особи, які виявили бажання вступати до вищих навчальних закладів України в 2016 році, проходитимуть зовнішнє незалежне оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти з наступних предметів: українська мова і література, історія України, математика, біологія, географія, фізика, хімія, російська мова, англійська мова, німецька мова, французька мова, іспанська мова.

Кожен зареєстрований учасник зовнішнього незалежного оцінювання матиме право на складання тестів не більше як із чотирьох предметів. Зверніть увагу, що обов’язковим є проходження ЗНО з таких дисциплін, як українська мови і література та історія України або математика (за вибором особи). Результати ЗНО з цих предметів будуть зараховані випускникам шкіл як державна підсумкова атестація.

Особа, яка є учнем (слухачем, студентом) професійно-технічного, вищого навчального закладу, що здобуває повну загальну середню освіту в поточному навчальному році, або випускником загальноосвітнього навчального закладу минулих років для здійснення реєстрації обов’язково повинна мати:

  • Дві ідентичні фотокартки розміром 3×4 см;
  • Для тих, кому виповнилося – 16 років – це копія ID-картки, або звичайний паспорт (1-ша сторінка з фотокарткою, прізвищем, ім’ям, по батькові та датою народження). Ті, кому ще немає 16 років, слід надати свідоцтво про народження, або у разі відсутності – один з документів, що його замінює (передбачено Порядком реєстрації осіб для участі в ЗНО результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти, затвердженим наказом МОН від 11.12.15 №1278);
  • Оригінал довідки з місця навчання за зразком, установленим Українським центром оцінювання якості освіти для осіб, які здобудуть повну загальну середню освіту в 2016 році в професійно-технічному/вищому навчальному закладі І-ІІ рівнів акредитації, або копію атестата для випускників минулих років.

Важливо! На копіях документів, що подаються для реєстрації, повинен бути напис про засвідчення документа, що складається зі слів “Згідно з оригіналом” (без лапок), а також особистий підпис особи, яка реєструється, її ініціали та прізвище, дата засвідчення копії.

Особа, яка є учнем (слухачем, студентом) професійно-технічного, вищого навчального закладу, що здобуває повну загальну середню освіту в поточному навчальному році, або випускником загальноосвітнього навчального закладу минулих років, повинна надіслати рекомендованим листом до відповідного регіонального центру заяву-реєстраційну картку, сформовану у спеціальній програмі, розміщеній на веб-сайтах Українського (www.testportal.gov.ua) або Вінницького регіонального центрів оцінювання якості освіти (www.vintest.org.ua) та вищевказаний перелік документів.

Зверніть увагу! Реєстрація випускників шкіл міста організовується та проводиться адміністрацією відповідного навчального закладу. Тому, випускники поточного навчального року спільно з особами закладу, які відповідають за реєстрацію, в установлені строки формують комплект документів та відправляють рекомендованим листом до відповідного регіонального центру.

Тестування розпочнеться 05 травня (українська мова і література) і завершиться 17 червня 2016 року (хімія).

 Основна сесія

05 травня українська мова і література
11 травня математика
13 травня історія України
03 червня російська мова
06 червня іспанська мова
07 червня англійська мова
08 червня німецька мова
09 червня французька мова
10 червня біологія
13 червня фізика
15 червня географія
17 червня хімія

Додаткову сесію зовнішнього незалежного оцінювання проводитимуть з 14 червня по 04 липня 2016 року.

Зміни в даних реєстрації можна внести до 18 березня 2016 року.

Особам, які з будь-яких причин не зможуть самостійно сформувати комплект реєстраційних документів, варто звернутися за допомогою до пункту реєстрації, який створено на базі управління освіти і науки виконавчого комітету Бердичівської міської ради (пл. Центральна, 1, каб. №65).

У пункті реєстрації здійснюється інформаційно-роз’яснювальна робота з питань реєстрації для участі в ЗНО та надається допомога у формуванні заяв-реєстраційних карток.

Адреса пункту реєстрації: м. Бердичів, пл. Центральна, 1, управління освіти і науки виконавчого комітету Бердичівської міської ради, каб. №65.

Телефон для довідок: 0(4143)2-40-70.

Бажаємо успіхів!

Світлана Василівська,
методист ІМЦ УОіН
виконавчого комітету
Бердичівської міської ради