Додому НОВИНИ Бізнес “ЗОЛОТА РИБКА”: ВІД МРІЙ ДО ЗДІЙСНЕННЯ БАЖАНЬ

“ЗОЛОТА РИБКА”: ВІД МРІЙ ДО ЗДІЙСНЕННЯ БАЖАНЬ

1276
ПОДІЛИТИСЬ

Природа і людина дуже тісно пов’язані між собою. Адже саме природа створює всі необхідні умови для нашого життя. Можливо, саме тому в сучасному урбанізованому світі, наповненому асфальтом та бетоном, нас так манять прояви живої природи – від чаруючих рослин до екзотичних птахів та тварин.

Зоомагазин по вулиці Житомирській, 16.

Мережа зоомагазинів “Золота рибка”, що ось уже котрий рік діє в Бердичеві, здійснює мрії та бажання бердичівлян та гостей міста саме у такому напрямку – можливості доторкнутись до живої природи.

На наше прохання розповісти про мережу зоомагазинів відгукнулась її директор Наталія Михальчук:

– Мережа магазинів діє в Бердичеві більше десяти років. Наші магазини – це справді великий живий організм, який покликаний втілювати мрії любителів природи. Тут є майже усе: рибки та різноманітні акваріуми, дрібні гризуни, пташки та тваринки. Маємо широкий вибір корму для них та спектр приладдя і спеціальних сумішей, які покликані полегшити життя власників птахів та тварин.

У цьому ми переконались, коли відвідали магазин, розташований навпроти міського ринку по вулиці Житомирській, 16. Порівняно невеличкий, але вкрай затишний, він пропонує відвідувачам усе необхідне для утримання домашнього улюбленця. Це і корм для дрібних гризунів, пташок, папуг, котів і собак від українських та світових виробників. Це і акваріуми для риб, годівниці, клітки, будиночки для тварин. Це і лікарські препарати, засоби гігієни та догляду.

Забруднення природи – питання глобальне і має значення у всіх країнах. Зараз витрачаються шалені гроші на відновлення природних умов, очищення повітря, води і багатьох інших оточуючих нас факторів. “Золота рибка” вносить свій посильний вклад у цей процес, адже дозволяє як заощадити, так і зберегти природу. Як, запитаєте? Саме тут можна придбати екологічно чисті подушки для ваших улюбленців, підстилки та лежаки, які виготовлені з екологічно чистих матеріалів, що не наносять шкоди ні вам, ні улюбленцям, ні оточуючому середовищу. Не завжди є час вигуляти собаку чи кота? У мережі магазинів вам запропонують лотки різноманітних розмірів та форм, а також наповнювачі – від гранул до тирси та силікагелю, ультрапоглинаючі та такі, що повністю нейтралізують небажаний запах. Бажаєте вигуляти свого улюбленця – для вас на вибір різноманітні ошийники, ремінці, повідки-рулетки, іграшки та багато-багато іншого.

Зоомагазин на площі Привокзальній, 1-А.

Наша мережа постійно розвивається, – продовжує розповідь пані Наталія, до другого за ліком магазину, що діє на площі Привокзальній, 1-А, минулого року приєднався зоомагазин у самому центрі міста – на вулиці Європейській, 49, навпроти зупинки поряд із загальноосвітньою школою №1.

Продавець-консультант Анастасія Повтар.

Продавець-консультант цього магазину Анастасія Повтар не лише допоможе у виборі необхідних кормів, але й проконсультує у разі негараздів із домашнім улюбленцем. Як розповіла нам Анастасія, вона завершує навчання в університеті, де наступного року отримає фах ветеринара. Робота у спеціалізованій мережі “Золота рибка” – чим не гарний професійний досвід для майбутнього фахівця?

Мережа зоомагазинів пропонує й чимало цікавих речей для чотириногих модників. Зокрема, є гламурний одяг для собак з урахуванням їх породи: вишукані і стильні комбінезони, куртки, светри, а також взуття. Це наряди на всі випадки життя: щоденні прогулянки у подвір’ї, вечірній променад містом, перебування у далекій подорожі. Це не лише зручно для домашнього вихованця, але й турбота про його здоров’я, настрій, зовнішній вигляд.

Має мережа магазинів і власного професійного ветеринара – відомий у місті фахівець Андрій Леонтюк при потребі огляне тваринку, проконсультує, призначить необхідні препарати, які можна придбати тут же у магазині. І головне – у разі крайньої необхідності направить до ветеринарної лікарні “Айболит”.

Мережа зоомагазинів “Золота рибка” чекає на Вас!

Подаруймо собі та нашим дітям і онукам можливість доторкнутись до природи, відчути її ніжність та яскраву насичену красу!