ПОДІЛИТИСЬ

Збірна команда з хокею на траві “СТАРТ” Бердичівського району уже багато років поспіль прославляє свій район не тільки на теренах України, а й у сусідній країні – Республіці Білорусь.

Цього разу турнір проходив у місті Брест з 27 по 29 квітня. Команда юнаків 1999 р.н. отримала першість, обігравши команди “Брест”, “Брестська область” і “Гомель” з таким рахунком:

“Старт ” Бердичівський район 5 : 2 “Брест”;

“Старт ” Бердичівський район 3 : 1 “Брестська область”;

“Старт ” Бердичівський район 6 : 2 “Брест Гоміль”.

Як і завжди, наші спортсмени показали висококласну гру. Завдячуючи їх майстерності, вправності, швидкісному темпу гри, добрій фізичній підготовці, команді “СТАРТ” вдалося посісти почесне перше місце:

  • 1 місце – “СТАРТ” Бердичівського району;
  • 2 місце – “Брестська область”;
  • 3 місце – “Гомель”.

Необхідно відмітити, що перемога команди – це спільна заслуга. Але варто згадати і про кращих гравців команди – це Байдик Денис та Каплінський Володимир.

Готували спортсменів до турніру з хокею на траві у м. Бресті тренери-викладачі Гарбуз Василь, Мокрицький Євген та Черкас Андрій. Викладачі займаються як навчально-тренувальним процесом, так і виховним та просвітницьким. Гравці збірної, а також тренери, у перервах між іграми відвідали Брестську фортецю.

Бердичівська районна державна адміністрація, відділ у справах сім’ї, молоді і спорту, дитячо-юнацька спортивна школа району щиро вітають наших спортсменів з високими досягненнями, з гідною перемогою!

Прес-служба райдержадміністрації