Додому НОВИНИ Зустрічає школа школярів своїх

  Зустрічає школа школярів своїх

  749
  ПОДІЛИТИСЬ

  У перший день осені, 1 вересня, в Україні відзначають День знань — свято для першокласників і початок нового навчального року для всіх інших школярів, вчителів, студентів і викладачів.

  Все частіше навчальні заклади змінюють формат Дня Знань. Замість лінійок проводять патріотичні флеш-моби, інтелектуальні ігри, квести тощо.

  Колектив КНЗ “Бердичівська загальноосвітня школа-інтернат І-ІІІ ступенів” також вирішив спробувати щось нове, а тому свято відкриття нового 2017-2018 навчального року провели у новому форматі.

  Розпочалось урочисте дійство святковим шикуванням, на якому в дружню шкільну родину були прийняті дванадцять першокласників. Пролунали зворушливі слова першачків, мудрі слова педагогів, серйозні і поважні побажання від одинадцятикласників, на свято завітали казкові герої. Сплетений учнями вінок з верби і калини став справжнім символом єднання нашої шкільної родини.

  Радісно покликав усіх присутніх школярів до школи перший дзвоник нового навчального року!

  Продовжилося свято у класних кімнатах. Перший урок на тему “Поважаю європейські цінності – будую сучасну Україну!” став першим кроком до Країни знань, Добра та Краси. Проведені уроки сприяли поглибленню  знань учнів з історії європейської інтеграції та участі у ній України, формуванню загальнолюдських духовних цінностей, сприйняттю ідей гуманізму та демократизму.

  Інноваційною ідеєю у форматі святкування Першого вересня для вихованців школи-інтернату став Науково-пізнавальний пікнік, проведений у формі ярмарку інтерактивної та наочної пропаганди сучасних досягнень науки під відкритим небом.

  Під час заходу на шкільному подвір’ї діяли імпровізовані лабораторії наук: “Біологія”, “Фізика”, “Хімія”, “Математика”, де кожен охочий міг пересвідчитись, що наука – це не лише складні формули та схеми, а й цікавий світ, у якому природа за своїми законами створює дива. Дітлахи довідались про незвичайні властивості речовин, які щодня використовують у побуті, спостерігали та власноруч, під керівництвом педагогів, проводили цікаві хімічні та фізичні досліди-експерименти. Перерви між науковими дослідженнями заполонили розваги змагального характеру. Перлинкою дійства стало заняття у Мистецькій студії “Nature”. Мовою фарб діти описували красу навколишнього, створювали найдовшу патріотичну картину на незвичайному полотні. Фінальним акордом стала колективна творча діяльність “Наша школа”, де вихованці та педагоги заселяли власними “Я” імпровізовану шкільну будівлю, яку оздоблювали квітами, орнаментами та життєтворчими гаслами.

  Суміш ласкавого осіннього сонечка та завзяття оздоровлених влітку дітей наповнили шкільне подвір’я життям: дитячим сміхом, радістю пізнання та позитивними емоціями.

  Першовересневий пікнік завершився пригощаннями смаколиками та дружніми спілкуваннями про незабутній літній відпочинок.

  Творчий пошук та нестандартне мислення педагогів забезпечили популяризацію науки і стимулювання у школярів інтересу до наукових спостережень, дослідів та відкриттів, розкрили значення наукових закономірностей в житті людини.

  Колектив КНЗ “Бердичівська загальноосвітня школа-інтернат І-ІІІ ступенів” у своєму потенціалі та планах має ще безліч цікавих ідей, якими планує урізноманітнити шкільне життя вихованців та зробити захоплюючим здобуття дітьми нових знань.