Додому НОВИНИ Влада і громада Зустрічі з виборцями

Зустрічі з виборцями

371
ПОДІЛИТИСЬ

Народний депутат України Олександр Ревега нещодавно зустрівся з колективом ДП “Бердичівське лісове господарство” з нагоди 80-річчя утворення Держлісгоспу, а також з рятівниками Бердичівщини, яких він поздоровив з їх професійним святом.
А ось мешканців села Слободище Олександр Васильович поздоровив зі знаковою подією – початком будівництва нового храму.

У минулу середу народний депутат провів також черговий особистий прийом громадян. Традиційно найбільше звернень було щодо надання матеріальної допомоги: комусь індивідуальної (насамперед на лікування), а дехто турбується і про загальні проблеми. Наприклад, одна із заявниць звернулася із таким питанням: люди скаржаться на несправедливий, на їхню думку, розподіл витрат на опалення під’їздів, підвалів, інших технічних приміщень багатоквартирних будинків.

Очевидно, що такий розподіл витрат на опалення технічних приміщень є несправедливим, адже їх використовують усі мешканці будинку, незалежно від того, користуються вони послугами централізованого теплопостачання, чи мають автономне джерело обігріву у власних квартирах. Тому депутат планує обов’язково підняти це питання на засіданні Комітету, в який входить, і спільно шукатиме вихід із ситуації.

Прес-служба народного депутата.