Додому НОВИНИ Влада і громада Зустріч з майбутніми мамами

Зустріч з майбутніми мамами

399
ПОДІЛИТИСЬ

Поява дитини – важлива подія в житті жінки. Вагітність робить жінку по-справжньому прекрасною. Відчуття материнства, світле і трепетне, радісне і одночасно тривожне, наповнює життя новим сенсом.

24 березня 2017 року у великій залі центральної районної лікарні Бердичівським районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді було організовано зустріч з вагітними жінками району. На захід були запрошені лікар акушер-гінеколог Сендзюк Н.Є., начальник грошових виплат та компенсацій управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації Каплінська Н.Г., начальник Бердичівського районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану головного територіального управління юстиції у Житомирській області Кулик Р.В. та представник благодійної організації “Місія в Україну” Клімова І.Є.

У ході зустрічі кожен із спеціалістів проінформував про напрямки своєї роботи. Сендзюк Н.Є. проконсультувала присутніх жінок про види контрацепції, їх безпечність та ефективність. Каплінська Н.Г. проінформувала про порядок призначення різних видів соціальних державних допомог: сім’ям при народженні дитини, одиноким матерям та ін.. Кулик Р.В. ознайомила присутніх із змінами в законодавстві щодо порядку реєстрації народження та реєстрації місця проживання новонародженої дитини. Клімова І.Є. надала інформацію про роботу благодійної організації “Місія в Україну”, напрямки роботи та види послуг, які вони надають. Начальник відділу із соціальної роботи БРЦСССДМ Семенюк А.Є., проінформувала про напрямки роботи Бердичівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та наголосила на належному виконанні батьками своїх батьківських обов’язків.

Учасники заходу мали можливість поспілкуватися із спеціалістами та отримати відповіді на свої запитання. Усі отримали інформаційні листівки та буклети: “Дитина – дзеркальне відображення родини!”, “Державна допомога сім’ям при народженні дитини”, “Запланований вибір”, “Що необхідно знати про державну реєстрацію народження та реєстрацію місця проживання новонародженої дитини”, “Небажана вагітність? Можемо допомогти!!!”.

Усім майбутнім мамам побажали міцного здоров’я, добробуту, довголіття та правильно виконувати одну із найважливіших місій жінки на землі – бути МАМОЮ!

Бердичівський районний центр соціальних
служб для сім’ї, дітей та молоді