Додому НОВИНИ Культура Зустріч з театром.

Зустріч з театром.

581
ПОДІЛИТИСЬ

Вже багато років поспіль радують бердичівлян вистави Львівського музично-драматичного театру ім. Ю.Дрогобича. Особливим глядачем і навіть великими друзями цього театру є освітяни міста. Міська профспілка освіти і науки м. Бердичева, яку очолює Анжела Микитівна Цвєткова підтримує тісні зв’язки з театром, широко пропагує його творчість, є його великим прихильником.

Вистави театру завжди цікаві, з різноманітним репертуаром, насичені талановитою грою акторів, яскравістю костюмів та декорацій, професійним музичним виконанням і супроводом. Освітяни завжди з нетерпінням чекають приїзду Львівського музично-драматичного театру, який вже став частинкою їх культурного життя, джерелом їхньої культурної освіченості та їх родин.

Чекають з нетерпінням на вистави театру і маленькі глядачі міста. Кожна дитяча вистава – це свято для них. Приємно, що адміністрація театру дбає завжди про те, щоб обов’язково на виставах були присутні діти Комунально-навчального закладу “Бердичівська спецшкола-інтернат”, що в селищі Гришківці. Діти цього закладу мають змогу безкоштовно переглядати вистави, завдячуючи постійним благодійним акціям театру.

І ось 1 жовтня 2015 р. для вихованців КНЗ “Бердичівська спецшкола-інтернат” до 35-річчя школи та до Дня працівників освіти колектив театру зробив справжній подарунок: запросив на благодійну виставу “Кіт у чоботях” 35 вихованців разом з педагогами, надав великий автобус, щоб забезпечити їх підвезення на перегляд вистави. Адміністрація школи, профспілковий комітет щиро дякують колективу Львівського музично-драматичного театру за цей щедрий подарунок.

А вечірню виставу “Ханума” цього ж дня переглянули 500 освітян-профспілчан. Знову ми були приємно вражені професійною грою акторів, майстерністю хореографічної групи, цікавим режисерським задумом постановки вистави. Дуже було приємно бачити, що по закінченню вистави глядачі дякували артистам стоячи довгими гучними оплесками. А голова міськкому профспілки освітян Цвєткова А.М. спільно з головою райкому профспілки освітян Лук’янчук Л.М. вручили Подяку усьому колективу театру від освітян міста Бердичева та району і висловили надію на довгу міцну творчу співдружність між Львівським музично-драматичним театром і глядачами м. Бердичева.

Козир М.В., голова профспілкової організації
КНЗ “Бердичівська спецшкола-інтернат”.