Додому НОВИНИ Культура Зірочко, засвітись!

Зірочко, засвітись!

732
ПОДІЛИТИСЬ

20-21 квітня 2018 р. дипломанти конкурсу “Зірочко, засвітись”, талановиті, працьовиті та обдаровані діти, вихованці бердичівського Зразкового театрального гуртка “Трамвайчик” ЦПО ім. О. Разумкова (керівник Валентина Володимирівна Ратушинська) мали нагоду навчатися, набути досвіду, отримати консультації та поділитися враженнями один з одним у місті Житомирі в рамках культурно – просвітницького проекту “Крок до мрії”. Завдяки зусиллям голови благодійного фонду “Надія Є” – пані Надії Юшкевич, за підтримки Житомирської Міської Ради та Облдержадміністрації. Проект “Крок до мрії” вкотре вразив своїх учасників неповторним навчанням з “Солоспіву” та “Художнього читання”. Валерія Сватова, Петрук Петро, В’ячеслав Гайдай та Божена Вознюк з їхнім керівником Ратушинською Валентиною Володимирівною відвідали творчу лабораторію “Солоспіву”, Творчу майстерню “Художнє слово” та пройшли майстер-клас зі “Сценічного руху”. Винагородою за пройдений курс навчання стала поїздка до Київської Національної опери та балету України ім. Т.Г. Шевченка на виставу “Казка про Царя Салтана”.

Приємною несподіванкою стало те, що поїздка до Опери та білети на виставу профінансовано благодійним фондом “Надія Є”. Хочеться подякувати усім організаторам цього проекту і особисто голові фонду “Надія Є” Юшкевич Надії Володимирівні за надану можливість талановитим дітям отримати цей досвід, побачити щось нове, поділитись враженнями. Наші юні артисти та керівник Ратушинська В.В. повернулися з чудовим настроєм та шаленими емоціями і звичайно ж готовими до нових відкриттів та перемог.

До речі, про перемоги, хочеться нагадати шанувальникам нашого Зразкового театрального гуртка “Трамвайчик”, що фестивально-конкурсний графік вихованців був таки досить насиченим. І своїми перемогами вони нас порадували.

Так, 24 березня в м. Житомирі на фестивалі-конкурсі учнівської молоді “Великодні дзвони” брали участь вихованці Половинко Анна, Бриль Софія і попри чисельні перемоги в Міжнародних та Всеукраїнських конкурсах поступилися місцем нашим дебютантам. Олександра Дика у номінації “Художнє читання” отримала Диплом 3 ступеню (гумореска Л. Глібова “Лисиця-жалібниця” та вірш О. Олеся “Чари ночі”). Євген Сліпець отримав Диплом 1 ступеню (гумореска П.Глазового “Кавалер” та уривок з повісті Всеволода Нестайка “Тореадори з Васюківки”, “Неймовірні дива”).

19 березня також у м. Житомирі відбувся обласний фестиваль-конкурс театрального мистецтва “Зірочки Мельпомени”. Театральні колективи змагались у трьох номінаціях: “Ляльковий театр”, “Оригінальний театр” та “Класичний театр”. Вихованці “Трамвайчика”, блискуче перемогли своїх конкурентів.

У номінації “Класичний театр” – Диплом Абсолютного переможця отримали: Половинко Анна – грала роль матері та Бриль Софія – зіграла доньку Олену – за уривок з вистави “Олено, алло!” (режисер Ратушинська В.В.)

У номінації “Оригінальний жанр” перемогли: Божена Вознюк та Марія Онофрійчук. Вони представили на розгляд журі оригінальну постановку: “Цезар і Клеопатра”, (Онофрійчук Марія – Клеопатра), (Вознюк Божена – Тетяна) – нагороджені дипломами 1 ступеню. Вітаємо дівчат з чудовим виступом!

17 квітня також у місті Житомирі на конкурсі “Читанка”, присвяченому творчості Всеволода Нестайка, м.Бердичів представляли вихованці Зразкового театрального гуртка “Трамвайчик” ЦПО ім. О. Разумкова: Петрук Петро (Диплом 3 ступеню за уривок з повісті “Тореадори з Васюківки”, “Екзамен”); Євген Сліпець (Диплом Абсолютного Переможця за уривок з повісті “Тореадори з Васюківки”, “Неймовірні дива”); дебютант у молодшій віковій категорії – Павло Симоненко (Диплом 1 ступеню за уривок “Я дарую велосипед”).

Хочеться від усієї душі привітати вихованців Зразкового театрального гуртка “Трамвайчик” і їхнього керівника Ратушинську Валентину Володимирівну з перемогами. Адже завдяки величезній, наполегливій праці і її любові діти досягають таких перемог! Величезна подяка і низькій уклін від усіх батьків і вихованців “Трамвайчика” Ратушинській Валентині Володимирівні. Бажаємо Вам і Вашим вихованцям нових успіхів і нових перемог.

Також дякуємо керівництву ЦПО ім. О. Разумкова за надану підтримку і можливість брати участь у конкурсах.

З повагою від усіх батьків і вихованців “Трамвайчика”
Світлана Петрук.