Зі святом Вас, працівники МКП “Бердичівкомунсервіс”!

Зі святом Вас, працівники МКП “Бердичівкомунсервіс”!

373
0
ПОДІЛИТИСЬ

Шановні працівники МКП “Бердичівкомунсервіс”!
Шановні колеги з інших підприємств житлово-комунальної сфери!
Щиро вітаю вас з нашим професійним святом!

Взимку і літом, весною і восени, при будь-яких погодних умовах ви виконуєте свої дуже важливі функції із забезпечення людей теплом, водою, газом, усуваєте аварійні пошкодження, забезпечуєте порядок і благоустрій у нашому місті.

Особлива подяка працівникам нашого колективу, які у непрості часи, коли я очолив підприємство, підтримали мене. А проблем на той час було багато, а найбільша – затримка зарплати на 3-4 місяці. Нині зарплату наші працівники отримують вчасно, колектив нараховує близько 100 чоловік – це дорожні працівники, шофери, трактористи, озеленювачі, до 5 збільшили ми і штат інспекторів з благоустрою.

Проведено частковий ремонт приміщень, зокрема, дахи, які побиті градопадом. Зроблено ремонт побутових приміщень для працівників. Завдяки підтримці міського голови Василя Мазура міська рада придбала для нас 2 автомобілі МАЗ, 2 трактори Т-150. Для прибирання снігу нам дуже знадобився трактор Т-150, який нам подарувала “Солодова компанія” (директор О.П.Сітак).

На сьогоднішній день ми займаємось благоустроєм міста, ремонтом тротуарів, алей, озелененням, косовицею трави та бур’янів, ямковим ремонтом доріг, проводимо роботи зі встановлення світлофорів та дорожніх знаків, замінюємо каналізаційні труби, старі лотки, проводимо поверхнею земельні роботи, зокрема, в тих мікрорайонах, які підтоплюються під час дощів.

Ми намагаємось робити все для того, щоб наше місто було чистим та доглянутим, зокрема, плануємо провести значний обсяг робіт з ремонту тротуарів на вулицях Житомирській, Вінницькій і Європейській та інших. Готуємо також всі технічні засоби, щоб відремонтувати дороги в нашому місті, які, на жаль, не відповідають нормам.
Продовжуємо будувати притулок для безпритульних тварин, для цього відведено будівельний майданчик, зроблено фундамент, заготовлено будівельні матеріали, вже освоєно кошти в сумі 1 млн. 300 тис. грн., загальна ж його вартість – 4,5 млн. грн.

Звичайно, не все так просто. Адже значна частина техніки у нас зношена. На сьогодні нам не вистачає 2 екскаватори, сподіваємось, що міська влада допоможе нам у їх придбанні.

Повага до справи завжди починається з поваги до кожної робочої хвилини, і це є основною прикметою відповідального ставлення до праці. Саме це і є притаманне працівникам нашого колективу, за що я їм і вдячний.

Зі святом вас, шановні працівники, колеги!

Директор МКП “Бердичівкомунсервіс” М.А.Кравчук.


Колектив бухгалтерії: головний бухгалтер Марина Невар, заступник гол. бухгалтера Марина Климчук, економіст Олена Андрієнко, бухгалтер Олена Захарець, юрист Анжела Ратушна, інспектори з благоустрою Олена Аверкіна і Тетяна Дерман.
Колектив шляхової дільниці: Юрій Романчук, Броніслав Майданович, Йосип Душин, начальник шляхової дільниці Альфред Романський, Василь Ахметов, Микола Лесик, Микола Ковалик, Олександр Гасимов, Олександр Слизак.
Колектив озеленювачів: Станіслав Куліш, Олександр Тучак, Ольга Янова, майстер озеленювачів Олена Уманець, Тетяна Пличко, Олександр Кулик, Валерій Рушківський.
Шофер Володимир Продеус.
Тракторист Т-150 Руслан Тичинський.
Шофер розсипача суміші Дмитро Павлюк.
Електрогазозварювальник, воїн-афганець Віктор Залізняк.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ