Додому НОВИНИ Влада і громада З благодійною місією на території Бердичівського району перебували представники ГО «Лікарський фронт»...

З благодійною місією на території Бердичівського району перебували представники ГО «Лікарський фронт» та БФ «Україна на долонях»

42
ПОДІЛИТИСЬ

Бердичівська районна військова адміністрація системно працює над залученням благодійної допомоги на покращення матеріально-технічної бази лікувальних закладів та закладів освіти. Враховуючи складний воєнний час, держава не може стовідсотково забезпечити їх потреби. Саме тому керівники усіх рівнів мають докладати максимальних зусиль, аби зацікавити у співпраці спонсорів та меценатів.

29 грудня на Бердичівщину навідалися представники Громадської Організації «Лікарський фронт» (амбасадором якої є відома Народна артистка України Ольга Сумська) та Благодійної Організації «Україна на долонях». Меценати Андрій Лисецький, Алла Наливайко, Сергій Трохлюк, Денис Ткаченко та Марина Філіпенко спочатку відвідали Бердичівську спеціальну школу інтернат Житомирської обласної ради, а потім навідалися до Андрушівської міської лікарні.

У Бердичівській спеціальній школі, яка знаходиться на території Гришковецької громади, навчається 89 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які мають порушення інтелектуального розвитку легкого та помірного ступеню та розлади аутистичного спектру. Усі вони отримали від благодійників смаколики до свята та особисті подарунки, завдяки чому жодна дитинка не залишилася без уваги.
Також представники Громадської Організації «Лікарський фронт» та Благодійної Організації «Україна на долонях» разом начальником Бердичівської районної військової адміністрації Людмилою Димидюк відвідали Андрушівську міську лікарню, де побували у пологовому відділенні та мали можливість поспілкуватися з головним лікарем Віталієм Годлевським та Андрушівським міським головою Галиною Білецькою. Гості привітали щасливих породілих та передали на потреби пологового відділення інкубатори для новонароджених, апарати УЗД та 160 комплектів для вагітних.

Варто додати, що благодійна акція відбулась за підтримки Великобританського Благодійного фонду «HOPE and Aid Direct», AMERICAN UKRAINIAN FOUNDATION та мережі продуктових магазинів «МОЛОКО ВІД ФЕРМЕРА».