Додому НОВИНИ Культура З Днем народження тебе, люба Сингаївка!

З Днем народження тебе, люба Сингаївка!

1175
ПОДІЛИТИСЬ

“Починається наша маленька батьківщина з тої самої білої хати, з того самого батьківського двору, який манить до себе, де б ми не були. Не цурайтеся ж батьківського подвір’я, увійдіть тихенько до хати, постійте хвилинку, а потім вклоніться і привітайтесь, і все буде добре, радість і щастя обгорнуть вас своїм теплом”.

Цими словами ведуча свята розпочала урочистості з нагоди Дня села Сингаївки. Вона привітала мешканців села та гостей, які прибули на свято: голову Семенівської ОТГ Наталію Семенюк, старост ОТГ Миколу Ващенка, Володимира Юзефовича, Анатолія Білика, Ігоря Апатова та спонсорів і меценатів заходу.

З вітальним словом виступила голова Семенівської сільської ради Наталія Семенюк, яка щиро привітала мешканців села і побажала їм здоров’я, миру, добра. Коротко зупинився на історії села староста Закутинецької громади Микола Ващенко і подякував присутнім за підтримку і допомогу.

Подякувала за співпрацю присутніх та вручила подарунки адміністратор агрофірми “Світанок” Н.М.Круківська.

Проходить урочисте вітання та нагородження найстарших жителів села: 94-річного Григорія Юрійовича Бахтарова та найстаршої жительки – Антоніни Сидорівни Стаднійчук.

Далі вітання і подарунки приймають щасливі сімейні пари, які відзначили цього року ювілеї подружнього життя: Станіслав та Зоя Горобці, Василь та Марія Мазури, Олег та Валентина Вознюки, Віктор та Тетяна Ковальчуки.

Щирими оплесками і концертними номерами учасники свята дякують односельчанам, які в усі часи вирощують хліб та обробляють землю.

Тепло зустрічають присутні відзначення новонароджених малюків та їх батьків. Зокрема, це Альона Вольчук, Мілана Остратюк, Анастасія Саласюк, Нікіта Вітковський, Ангеліна Шевчук, Вікторія Семенюк, Олексій Солошенко. Приймають вітання і щасливі багатодітні родини. А саме, родина матері-героїні Тетяни Вікторівни Буренко, де виховують п’ятеро діток, Олена Михайлівна Дуріцька, яка народила троє дітей, Валентина Володимирівна Солошенко, яка виховує трьох дітей.

Звучать слова подяки матерям за виховання синів-патріотів, що захищають суверенітет України: Ріті Феліксівні Остратюк за сина Олександра, Наталії Миколаївні Мельниковій за сина Миколу, Тетяні Олександрівні Ковальчук за сина Олександра. Привітали Зою Андріївну Горобець за сина Андрія, який став учасником бойових дій на території інших держав.

Настає черга місцевих ювілярів, яким бажають ще багато років життя та гарного здоров’я: з 50-річчям – Зою Максимівну Ващенко, з 60-річчям – Олександра Степановича Рудого, з 70-річчям – Євгенію Василівну Кадацьку та Ріту Феліксівну Остратюк, з 80-річчям – Ріту Романівну Гнатюк. Привітали також і Станіслава Івановича Денисюка, якому в День села виповнилось 65 років.

Приймають щирі вітання почесні трударі, які багато років присвятили колгоспній ниві. Це: Василь Іванович Мазур, Галина Миколаївна Мішкіна, Ніна Онисіївна Мельникова, Леонід Павлович Янковенко, Ніна Пилипівна Грищук, Леоніда Пилипівна Куба, Лідія Микитівна Руда, Іван Семенович Денисюк, Лідія Іванівна Гнатюк, Галина Кирилівна Луцюк, Надія Яківна Ковтонюк, Марія Микитівна Денисюк.

В номінації “Кращий двір Сингаївки” нагороджується родина Андрія Станіславовича та Любові Іванівни Горобець.

Кращим працівникам нагороди від імені підприємця Юрія Миколайовича Лямпука вручає староста Микола Ващенко.

Отримують також подяки медпрацівники: завідуюча ФАПу Валентина Анатоліївна Яроцька та медпрацівник Тетяна Іванівна Грищук. А Володимиру Вікторовичу Залевському – щира вдячність за надання допомоги в організації Дня села.

Прекрасною концертною програмою порадували учасників свята працівники культури Семенівської об’єднаної територіальної громади, у виконанні яких звучали чудові пісні, виконувались гарні танці та театральні сценки.

Прес-служба Семенівської ОТГ.