Додому НОВИНИ Влада і громада З квітня поточного року державна установа “Райківська виправна колонія №73” має нового...

З квітня поточного року державна установа “Райківська виправна колонія №73” має нового начальника

1047
ПОДІЛИТИСЬ

Ним став Муц Віктор Петрович, підполковник внутрішньої служби України.

Муц Віктор Петрович, уродженець с.Малокатеринівка Запорізької області. Закінчив інститут внутрішніх справ при Національній академії МВС. Розпочав трудову діяльність  в Кримінально-виконавчій Службі на посаді молодшого інспектора відділу охорони Райківської виправної колонії управління Державного департаменту України з питань виконання покарань у Житомирській області (№73).

Першочерговим завданням, яке ставить перед собою Муц В.П. є дотримання законності перебування засуджених в установі та гарна робота підприємства (бо “спадок” нинішньому очільнику установи, що там казати, дістався не найкращий!). “Треба щоб підприємство працювало так, аби ми отримували прибуток й покращували добробут нашої установи і засуджених. Прийшов час упритул зайнятися розширенням і зміцненням виробничої бази. Адже зрозуміло, що тільки при наявності сучасної виробничої бази, тільки при раціональній організації виробничих процесів можна успішно вирішити завдання трудового виховання засуджених”, – наголосив Віктор Петрович під час нашої першої зустрічі після призначення. У планах нового керівника створення та налагодження підприємства по виготовленню деревообробної і швейної продукції, бруківки, щебеню.

Життя райківчан нерозривно пов’язане з діяльністю установи. Значна кількість персоналу – це ті, хто сумлінним виконанням службових обов’язків примножує славні здобутки своїх дідів та батьків, а також – інші, які за покликом серця пішли на службу в органи Кримінально-виконавчої системи України. Багато з них мешканці села Райки. А отже, не може стояти начальник колонії осторонь проблем села. Тому першим закладом в селі, який ми відвідали з Муцем В.П. та сільським головою Семенюк М.В. була Райківська ЗОШ І-ІІ ступенів. Директор школи  Кушков С.Г. ознайомив гостей з навчальними кабінетами, з матеріально-технічною базою. При спілкуванні з директором школи, начальник колонії  поцікавився проблемами вчителів та загальноосвітнього закладу в цілому.

Відвідавши навчальний заклад та з’ясувавши першочергові потреби, Віктор Петрович пообіцяв не залишити навчальний заклад поза увагою.

Одним із стратегічних завдань для Муца В.П. є ремонт сільських доріг: “Проїхавшись селом, я був неприємно вражений. Центральна вулиця в ямах, не те що в ямах, а гірше польової дороги в деяких місцях. Розумію,що підтримувати дорожнє покриття у належному стані – справа не з дешевих, але від вигляду автомобільних шляхів залежить те враження, яке складається у гостей села Райки. Особливо, коли проїжджаєш біля такого визначного місця села, яким є культурно-історичний комплекс “Відродження”. Отож, тільки запустять кар’єр, відразу почнемо ремонт центральної вулиці села”. Я був прикро вражений, адже в нашому районі гостре питання, пов’язане з ремонтом дорожнього покриття, залишається без належної уваги.

Будь-які намагання допомогти реалізації спільної справи у наш надзвичайно складний час – річ похвальна і поважна, адже завдяки небайдужим людям можна зробити більше, ніж самотужки. І я впевнений, що такою небайдужою людиною буде Віктор Петрович. Зі своєї сторони, як депутат районної ради, безумовно, буду всіляко підтримувати всі його добрі починання. Я переконаний, що таке призначення неодмінно призведе до позитивного результату, оскільки Віктор Петрович готовий  докладати максимум своїх знань і зусиль для розбудови села та самовіддано працювати на розвиток нашого краю. А із цеглинок добрих справ виросте заможна держава, в якій ми хочемо жити і радіти життю.

Г. Мкртчян, депутат Бердичівської районної ради.