Додому НОВИНИ Влада і громада З любов’ю до людей

З любов’ю до людей

936
ПОДІЛИТИСЬ

sitakОлександр Петрович Сітак – один із тих людей, зустрічатися з яким ветеранам завжди приємно. Небагатослівний, стриманий, зате коли мова заходить про життя-буття ветеранів – тут у нього відкриваються ерудиція та ділові дії.

Він народився в с. Озерянка Житомирського району. Після закінчення навчання в школі – пішов до армії, а згодом закінчив навчання в Київському державному університеті ім. Т.Г. Шевченка.

В 1981 році поїхав працювати в м. Сургут Тюменської області, де пропрацював до 2000 року. повернувшись до Бердичева, взявся за відродження Бердичівського солодового заводу, який на той час був у дуже занедбаному стані. За три роки на заводі замінили обладнання, вдосконалили технологію виробництва солоду – досягли світового рівня якості і кількості продукції.

“Бердичівська солодова компанія” вийшла на рівень світового виробництва.

Не звертаючи на тяжку працю по відновленню заводу, Олександр Петрович ніколи не забував про своїх ветеранів, особливо ветеранів Великої Вітчизняної війни, вони завжди були шановані, завжди мали всіляку допомогу.

І сьогодні Олександр Петрович є одним із кращих спонсорів – благодійником міської організації ветеранів України.

За його багаторічну благодійну діяльність до ветеранів, рішенням президії ради міської організації ветеранів України, його ім’я занесено в “Книгу Пошани” міської організації ветеранів.

26 січня 2016 року Олександр Петрович відзначатиме свій 65-річний ювілей.

Президія ради міської організації ветеранів сердечно вітає Вас, шановний, з ювілеєм.

Бажаємо Вам міцного здоров’я, щастя, оптимізму і нових успіхів у Вашій нелегкій праці!

Голова ради міської організації ветеранів України С.С. Желєзняк