Додому НОВИНИ Культура З любов’ю про любов: у Бердичеві презентують романтичну виставку графіки Артура Хачатряна

З любов’ю про любов: у Бердичеві презентують романтичну виставку графіки Артура Хачатряна

122
ПОДІЛИТИСЬ

У Музеї історії міста Бердичева 8 жовтня відбудеться офіційне відкриття персональної виставки графіки художника Артура Хачатряна «З любов’ю про любов». Захід приурочено до Дня художника.

Експозиція являє собою своєрідну лабораторію художника, в якій поєднується роботи з нотками романтики та любовної лірики, виконані в авторській манері.

На виставці будуть представлені картини, які транслюють  відносини, душевність та кохання, приправлені соусом поєднання вірменсько-українського колоритів. Перо, туш та сангіна змогли передати усі ці емоції. Дебютуватимуть і свіжі роботи, на які надихнула майстра його незмінна муза – дружина.

Кожна робота має свою історію та символізм, а кожен відвідувач прочитає в картинах власну романтичну історію, відображення світлих та трепетних моментів.

Не випадковими є як і назва виставки, так і місце проведення, адже Бердичів має для художника неабияке значення у житті. Про це, а також про творчість та багато чого іншого можна буде дізнатись, поспілкувавшись з самим автором Артуром Хачатряном.

Церемонія відкриття пройде під музичний супровід.

Відкриття виставки відбудеться 8 жовтня у виставковій залі Музею історії міста Бердичева.

Запрошуються усі поціновувачі прекрасного. Вхід вільний.

Початок о 15:00.


Довідково:

Артур Хачатрян народився в 1981 році в м.Єреван, Вірменія.

У 2002 році Хачатрян А.Г. переїхав на постійне проживання в АР Крим.

У 2004 році прийнято в Сімферопольську міську асоціацію вірменських художників.

У 2009 році закінчив Кримський гуманітарний університет, факультет образотворчого мистецтва.

У 2012 році закінчив Львівський Національний університет ім. Івана Франка, юридичний факультет.

У 2013 році закінчив Луганський Національний університет ім.Тараса Шевченка, факультет психології.

З 2016 році митець веде активну мистецьку, організаторську і благодійну роботу в м. Житомир.

Артур Хачатрян став учасником І, ІІ та ІІІ Міжрегіонального пленера «Житомирська палітра»( 2016-2018 рр.).

В 2016 році в рамках відзначення Міжнародного дня студента нагороджено Дипломом Житомирської міської ради як «Кращий науковець ВНЗ».

У лютому 2017 року Артур Хачатрян передав свою роботу під назвою  “Мрія” єдиному в Україні Музею Б. Лятошинського. Готував цю роботу спеціально для участі в Міжрегіональному науковому та культурному проекті “Митець – Культура – Виміри часу”.

У липні 2017 року в Житомирській міській раді відкрилась персональна виставка художника «Житомир європейський».

У серпні 2017 року став співорганізатором в Свято-Михайлівському кафедральному соборі м. Житомира виставки «Вірменських ікон України», в рамках заходів, присвячених 226-річчю проголошення Дня Вірменської Богородиці.

У вересні 2017 року в Домі української культури Артур Хачатрян відкрив персональну виставку «До Дня улюбленого міста», присвячену 1133-літтю Житомира та був відзначений Подякою виконавчого комітету за значний внесок у розвиток культури та мистецтва міста Житомира.

У листопаді 2017 року в Музеї космонавтики в рамках своєї виставки графіки «Космічна одіссея» провів благодійний захід на підтримку дітей зі зниженим зором.

У листопаді 2017 року отримав Відзнаку «За заслуги перед містом» ІІІ ступеня.

У 2018 році був співорганізатором першої і єдиної в Житомирі виставки репродукцій картин «Айвазовський і вірменська дійсність».

У травні 2018 року відзначений Почесною грамотою Житомирської обласної державної адміністрації, в рамках святкувань Днів Європи.

У липні 2018 року  в Житомирській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. О. Ольжича митець став організатором благодiйно-мистецької подiї «Разом до життя», де представив свою велику виставку графiки та живопису на підтримку онкохворих дітей.

У жовтні 2019 року отримав почесну відзнаку «Честь і слава Житомирщини».

У листопаді 2019 року в Домі української культури Артур Хачатрян відкрив персональну виставку «Ключі від міста», присвячену 1135-літтю Житомира.

У вересні 2021 року в Літературно-меморіальному музеї Лесі Українки (м.Новоград-Волинський) художник відкрив персональну виставку «Леся – душа України», приурочену 150-річному ювілею поетеси.

Його картини, в якості дару, зберігаються  в фондах: управління культури Житомирської міської ради, управління культури Житомирської ОДА, Дому української культури, Свято-Михайлівського кафедрального собору, Недільної дитячої школи при соборі, єдиного в Україні Музею Б. Лятошинського, Літературно-меморіального музею Лесі Українки.