Додому НОВИНИ Влада і громада З людьми. І для людей

З людьми. І для людей

695
ПОДІЛИТИСЬ

Прийняття важливих для країни законів, внесення на розгляд Верховної Ради найнеобхідніших для сьогодення законопроектів, донесення проблем регіонів до вищих ешелонів влади – це далеко не весь перелік завдань, які стоять сьогодні перед народним депутатом України Олександром Ревегою. Робота в окрузі, робота безпосередньо з людьми є не менш важливим аспектом діяльності Олександра Васильовича. Поза його увагою не залишається жодна структура, жодна галузь господарства, адже від їхнього якісного функціонування залежить рівень життя українців. Саме тому під час роботи в окрузі депутат  проводить особисті прийоми з мешканцями округу, керівниками установ, закладів, управлінь, з представниками бізнесу, громадськими організаціями. Почути проблеми, підтримати ініціативи, допомогти конкретними справами.

PIC_1410_1Лише за остання місяці роботи в окрузі Олександром Ревегою було підтримано та профінансовано ряд молодіжних  та громадських ініціатив – проведення Кубку Євродансу-2016, фінансова підтримка турніру з шахів “Гришковецька корона”, проведення чемпіонату з боксу серед юніорів, проведення велодня у місті Бердичеві, відзначення Дня батька у міському парку відпочинку, ідея якого належить Обласній спілці ветеранів та учасників АТО “Схід”. На святкуванні Дня батька особлива увага приділялася татусям-атошникам, батькам, котрі виховують дітей з особливими потребами, батькам-одинакам, які замінили своїм дітям матерів і стали їх єдиною підтримкою та опорою. Від народного депутата вони отримали подарунки. Символічно, по завершенню свята, в небо випустили голубів та безліч жовто-блакитних кульок – як символ миру, добра та злагоди в нашій країні.

Вже стало доброю традицією вітати жителів округу з професійними святами не лише зі шпальт газет, а особисто. Не став винятком і цей рік. З нагоди Дня медика Олександр Ревега привітав та вручив подяки та грошові винагороди понад 50 працівникам медичної галузі округу. З нагоди Дня працівників державної служби отримали вітання та подарунок держслужбовці Бердичівського району, до Дня молоді грошові премії та подяки було вручено 20 молодим спеціалістам.

На запрошення сільських голів та громад відвідав народний депутат  та його помічник Томашевська Софія Броніславівна  Дні сіл Хажин та Слободище, де було вручено, з нагоди святкування, подарунки найстарішим жителям, матерям-героїням, багатодітним родинам та родинам, в яких  цьогоріч народилися малюки.

PIC_1345_1І в День народження нашого славного міста Бердичева генеральним спонсором святкування був народний депутат Олександр Ревега. Багато років поспіль він також виступає  головним спонсором Міжнародних змагань зі стрибків у висоту “Меморіал пам’яті Віталія Лонського”, який проходив напередодні Дня міста.

Олександр Васильович Ревега завжди в гущі подій, завжди з людьми, задля яких і працює.

Інна Солодка