Додому НОВИНИ Влада і громада З початку року бердичівські поліцейські розшукали 18 людей

З початку року бердичівські поліцейські розшукали 18 людей

54
ПОДІЛИТИСЬ

У результаті оперативно-розшукової роботи працівники кримінальної поліції Бердичівського райвідділу затримали 5 осіб, які переховувалися від суду та слідства, а також встановили місцезнаходження 13 безвісти зниклих громадян.

Майже щодня до поліції звертаються громадяни за допомогою у розшуку їх рідних чи знайомих, з якими вони втратили зв’язок. Як правило, це зниклі дорослі, які через непорозуміння в родині або через вади психічного здоров’я йшли з дому.

Цього року до Бердичівського райвідділу поліції надійшло 13 повідомлень від громадян про зникнення їх близьких. Майже всіх правоохоронці розшукали упродовж першої доби з моменту звернення заявників.

На початку січня правоохоронці встановили місцезнаходження 34-річної бердичівлянки, яка пішла з дому ще у листопаді минулого року. Як з’ясувалося, жінка знаходилася у лікувальному закладі на території Київської області.

За допомогою небайдужих громадян поліцейські розшукали рідних та встановили особу місцевого жителя, який через стан здоров’я не міг про себе нічого розповісти. Чоловік знаходився у місцевій лікарні через переохолодження.

22 лютого оперативники кримінальної поліції виявили на одній із вулиць райцентру місцеву жительку, про зникнення якої напередодні повідомили працівники лікувального закладу. Жінка пояснила, що вирішила погуляти містом. Нині її життю та здоров’ю нічого не загрожує.

Нині поліцейські встановлюють місцезнаходження 38-річного Юрія Солов’я, який самовільно залишив медико-соціальну установу у м. Бердичеві.

Також правоохоронці розшукали 5 осіб, які були оголошені у державний розшук та переховувались від органів досудового чи судового розслідування.

Водночас правоохоронці закликають громадян одразу повідомляти до поліції про зникнення людини, це дозволить більш ефективно використати ресурси та швидко встановити місце перебування розшукуваного.

Бердичівський районний відділ поліції