Додому НОВИНИ Влада і громада З початку року фахівцями ЦОП Бердичівської ОДПІ надано близько 1000 адміністративних послуг

З початку року фахівцями ЦОП Бердичівської ОДПІ надано близько 1000 адміністративних послуг

329
ПОДІЛИТИСЬ

За січень-лютий 2016 року фахівцями Центру обслуговування платників Бердичівської ОДПІ надано близько 1000 адміністративних послуг.

Найбільш затребуваними послугами серед громадян та суб’єктів господарювання за звітний період є отримання картки платника податків та внесення до паспорта громадянина України даних про реєстраційний номер облікової картки платника податків з Державного реєстру фізичних осіб – платників податків – 548. Також надано 72 витяга з реєстру платників єдиного податку та зареєстровано 120 книг обліку розрахункових операцій.

Громадяни та суб’єкти господарювання, завітавши до інспекції, мають змогу ознайомитися з переліком адміністративних послуг у ЦОП та проконсультуватись з необхідних питань із кваліфікованими спеціалістами. З питаннями можна звертатися до консультантів-модераторів за телефонами

2-15-42, 2-03-36. З питаннями стосовно механізму дії Системи електронного адміністрування реалізації пального, реєстрації заяви платника акцизного податку з реалізації пального можна звертатися за телефонами 2-01-49 та 2-15-42.

Нагадуємо, що час прийому відвідувачів у ЦОП: понеділок, середа, п’ятниця з 9-00 до 18-00, вівторок, четвер з 9-00 до 20-00, субота з 9-00 до 16-00.

Центр обслуговування платників Бердичівської ОДПІ знаходиться за адресою: м. Бердичів, вул. Б.Хмельницького, 24а.

З переліком адміністративних послуг також можна ознайомитися на офіційному веб-порталі ДФС України (http://sfs.gov.ua/).

Для зручності платників на сайті розміщені електронні форми заяв, необхідні для отримання таких послуг.

Бердичівська ОДПІ