Додому НОВИНИ Влада і громада З професійним святом, шановні медики!

З професійним святом, шановні медики!

1464
ПОДІЛИТИСЬ

Дорогі земляки!

У ці червневі дні Україна відзначатиме:
19 червня, у день Святої Трійці будуть іменинниками і працівники медицини.

Щиро вітаємо людей, які стоять на сторожі життя і здоров’я, мешканців Бердичівщини, низький уклін вам за невтомну працю та щирі серця.

Ви наші рятівники в найскладніші моменти нашого життя.

Міський голова Василь Мазур,

голова районної ради Максим Самчик,

голова райдержадміністрації Едуард Томашевський


Вельмишановні колеги!

Дозвольте привітати вас із професійним святом – Днем медичного працівника!

Медицина – це перш за все люди. Це пацієнти, які потребують допомоги, і медики – лікарі, медичні сестри, фельдшери, – які самовіддано рятують життя, повертають здоров’я, гоять рани, вселяють віру та дарують надію. Праця людей у білих халатах – важка, жертовна і благородна. На жаль, ми не завжди маємо належне медичне забезпечення, повне фінансування, сучасну медичну техніку, високу заробітну плату, проте маємо знання, досвід, витримку, силу, чуйні серця і золоті руки. І незважаючи на складні для нашої держави часи, медики з вірою і впевненістю, докладають усіх зусиль задля збереження життя і зміцнення здоров’я українців.

Щиро бажаємо вам, дорогі колеги, сімейних гараздів, благополуччя, мудрості, оптимізму, нових професійних звершень, поваги і, звісно, здоров’я вам, вашим родинам і пацієнтам.

Миру і людського тепла всім Вам!

З повагою, головний лікар Бердичівської ЦМЛ Бабікова Л.М.,
головний лікар Бердичівського ЦПМСД Хорошун Н.І.,
голова профспілкового комітету Печенюк Ю.П.


 

Шановні медичні працівники району!

В будні і свята ви стоїте на варті життя всіх, хто потребує вашої допомоги. Завдяки вашим зусиллям багато людей знову відчули радість повноцінного життя.
Часто-густо навіть в екстремальних умовах, завдяки сумлінню та професіоналізму, відданості клятві Гіппократа ви повертаєте людям здоров’я, даруєте людям віру і надію.

Шановні колеги!

З нагоди професійного свята висловлюю вдячність за вашу невтомну роботу та бажаю вам міцного здоров’я, злагоди у ваших родинах, терпіння і Божого благословення!

Головний лікар ЦРЛ Дарія Луцька.


 

Шановні медичні працівники Бердичівщини!

Важко уявити наше життя без медицини. І мабуть немає жодної людини, яка хоча б раз в житті не зверталась за порадою чи допомогою до лікаря, чи то щодо себе, чи щодо своїх рідних і близьких.

Шановні медики!

Скільки сліз радості і вдячності бачите ви на обличчях своїх пацієнтів! Скільки людей, завдяки вашим зусиллям, покращили своє здоров’я.

Від усього серця бажаю вам міцного здоров’я, щастя, добробуту і миру!

З повагою, ваш земляк Олександр Дмитрук.


 

Шановні медичні працівники!

19 червня всі ми разом з вами відзначатимемо ваше професійне свято. Адже завдячуючи саме вам, багато людей знову відчувають радість життя. Кожен з вас – від головного лікаря до санітарки роблять все для того, щоб виконати свій святий обов’язок – допомогти зберегти здоров’я.

Нехай сторицею повертається до вас добро, дароване людям. Нехай життя датує спокій та добро, тепло і щастя у ваших оселях!

Голова міської організації ВО “Батьківщина” Володимир Пономарчук.


 

З професійним святом, шановні медики!

Районна організація Аграрної партії України щиро дякує вам, людям котрі присвятили себе благородній та гуманній професії за таку нелегку і таку потрібну всім працю.
Тому хочемо побажати вам, щоб ваші талановиті руки, щирі серця і прекрасні душі і надалі вселяли людям віру у зцілення. Успіхів вам на професійній ниві, терпіння, доброти і Божого благословення!


 

Шановні колеги!

Вітаємо всіх медичних працівників Бердичівщини з професійним святом – Днем медичного працівника! Дозвольте побажати вам теплих та лагідних слів на вашу адресу, міцного здоров’я, людського щастя та мирного неба, злагоди та втілення всіх ваших намірів у життя.

Хай завжди квітне серед вас порозуміння, злагода і повага.

День професійного свята
Хай вам радість принесе,
Надихне на нову працю,
Подарує вам усе:
І достаток, і удачу,
І натхнення, і любов,
І повагу, і подяку,
Молодість поверне знов!

Низький уклін вам за вашу невтомну працю та щире і відкрите серце.

Адміністрація та профспілковий комітет КУ “Центр ПМСД” Бердичівської районної ради.


Дорогі колеги-медпрацівники міста і району!

У день вашого професійного свята хочеться сказати багато теплих та лагідних слів на вашу адресу. Ви – запорука нашого здоров’я, ви – наші рятівники та спасителі у самі найтяжчі хвилини нашого життя! Низький уклін вам за вашу невтомну працю та щире і відкрите серце. Завдяки вашій турботі та професійній майстерності у людини з’являється віра та надія на одужання і це найголовніше.

Від усієї душі бажаємо вам здоров’я, щастя та безхмарного неба. Нехай усе у вас буде добре!

В.о. начальника управління освіти і науки С.В. Басюк,
голова міськкому профспілки працівників освіти А.М. Цвєткова.