Додому НОВИНИ Влада і громада З робочим візитом до Райківської ВК

З робочим візитом до Райківської ВК

406
ПОДІЛИТИСЬ

22 березня 2016 року Райківську виправну колонію (№73) з робочим візитом відвідали заступник Голови ДПтС України Сергій Оміновський, в.о. начальника управління виробничої діяльності апарату ДПтС України полковник внутрішньої служби Сергій Кузьменко та начальник інспекції (гірничо-технічної) відділу з керівництва підприємствами установ та організації виробничої діяльності апарату ДПтС України підполковник внутрішньої служби Сергій Гурський, які у супроводі т.в.о. начальника управління ДПтС України в Житомирській області полковника внутрішньої служби Анатолія Іскоростенського побували в Райківському гранітному кар’єрі, що знаходиться на балансі підприємства колонії.

Полковник внутрішньої служби А.В. Іскоростенський проінформував керівництво ДПтС України про діяльність Райківської ВК-73 в цілому та про роботу гранітного кар’єру, на якому нещодавно було відновлено функціонування дробарного комплексу по переробці гранітної сировини на щебінь різних фракцій, виробнича потужність якого становить 1200 кубічних метрів.

Під час робочого візиту заступником Голови ДПтС України С.М. Оміновським разом з керівництвом виробничих служб центрального апарату, управління ДПтС України в Житомирській області та Райківської виправної колонії (№73) були розглянуті шляхи подальшого підвищення ефективності функціонування кар’єру, зокрема розробки блочної ділянки з видобутком кондиційних товарних блоків для їх подальшої реалізації.

Після ознайомлення з діяльністю гранітного кар’єру С.М. Оміновський висловив свої зауваження керівництву Райківської ВК-73 щодо діяльності підприємства колонії та наголосив на необхідності вжиття додаткових заходів щодо поліпшення його функціонування.