Додому НОВИНИ Бізнес З 4 січня знижено суму готівкових розрахунків до 50 тис. грн.

З 4 січня знижено суму готівкових розрахунків до 50 тис. грн.

433
ПОДІЛИТИСЬ

Бердичівська ОДПІ інформує, що з 4 січня 2017 року знижено граничну суму готівкових розрахунків за участю фізичних осіб зі 150 до 50 тис. грн.

Змінами, внесеними постановою Правління Нацбанку України від 25.11.2016 №407 “Про внесення змін до постанови Правління Національного банку України від 06 червня 2013 року №210” передбачено, що граничну суму розрахунків готівкою між фізичною особою та підприємством (підприємцем) протягом одного дня встановлено у розмірі 50 тис. грн., а також фізичних осіб між собою за договорами купівлі-продажу, які підлягають нотаріальному посвідченню, – у розмірі 50 тис. грн. Слід зауважити, що граничну суму розрахунків готівкою підприємств (підприємців) між собою протягом одного дня залишено без змін – у розмірі 10 тис. грн.

А також, що фізичні особи мають право здійснювати розрахунки на суму, яка перевищує 50 тис. грн., шляхом перерахування коштів з поточного рахунку на поточний рахунок, внесення та/або перерахування коштів на поточні рахунки (у тому числі у депозит нотаріуса) на окремий поточний рахунок у національній валюті.

Бердичівська ОДПІ