Додому НОВИНИ Влада і громада Йдуть їх величність жнива…

Йдуть їх величність жнива…

114
ПОДІЛИТИСЬ

У череді різноманітних свят та урочистих заходів якось непомітно в перемішку зі спекою та дощами розпочались і тривають жнива… Напевно, найкраща в житті країни робота. Дехто вже поспішив відрапортувати, що до ювілею незалежності України буде найвищий в новітній історії врожай. Дай Боже, хоча це не означає, що отримані за нього кошти будуть використані на підтримку сільгоспвиробників, а хліб на полицях магазинів стане дешевшим.

Побувавши на полях у Бистрику, де працюють фермерські господарства «Віктор» та «СЄРГІЙ-С», поспілкувалися з одним із найдосвідченіших аграріїв району Віктором Барановським.

– Подивіться, лан пшениці стоїть, як стіна. Буде гарний врожай. Над цим працює екіпаж комбайнерів Дмитра Івашкевича та Віктора Гаврилюка, а на транспортуванні зерна – учасник АТО трьох ротацій Олександр Панчук, – радіє Віктор Йосипович.

– Така ж перспектива і по іншим культурам? – запитую.

– Ні, через дощі та вітер поклало посіви озимого ячменю, тож урожай міг бути кращим. Дещо недобрали і ріпаку враховуючи погані сходи навесні. Зате гарні надії у нас на соняшник і кукурудзу. – Уточнює Віктор Барановський.

– Є якісь технологічні новинки?

– Так, цього року, зібравши озимий ячмінь, повторно засіяли ці площі скороспілим соняшником, вегетаційний період якого 75 днів, та гречкою. Тож чекаємо результатів.

– Проїжджаючи господарством, бачив, що ви знову ремонтуєте старі та будуєте нові тваринницькі приміщення.

– Так, хоча тваринництво більш затратне, ніж рослинництво, але продовжуємо цим займатися, бо вкрай необхідно мати не разовий прибуток від врожаю, а обігові кошти, тобто, щоденну свіжу копійку.

– Бажаємо Вам удачі!

Володимир КРАВЧЕНКО.