Додому НОВИНИ Калейдоскоп добрих справ вихованців 8 школи.

Калейдоскоп добрих справ вихованців 8 школи.

1007
ПОДІЛИТИСЬ

«Коли твориш добро, сам відчуваєш якесь радісне задоволення та природну гордість, яка є супутницею чистого сумління» (М.Монтень).

Ці слова стали девізом багатьох заходів, які відбулися в СЗОШ №8.

І були організовані добрими руками педагогів, учнів, батьків.

19 грудня, в день, коли православні християни відзначали свято Святого Миколая, учні СЗОШ №8 вручили подарунки сім’ям тих дітей, чиї батьки перебувають в зоні АТО захищаючи нашу країну.

Учні школи та їхні батьки знову з радістю долучилися до даної акції і зібрали в подарунок нашим «шкільним» героям теплу білизну, шкарпетки, печиво та інші солодощі. Молодші школярі намалювали малюнки з найщирішими побажаннями та вдячністю.

Також в цей день в школі було проведено благодійний  ярмарок-розпродаж малюнків та різноманітних виробів зроблених учнями школи. В результаті ярмарку було отримано значну суму. На отримані кошти учнівське самоврядування та батьківський комітет школи сформують новорічні подарунки для солдатів 26 бердичівської бригади, що знаходяться в зоні АТО. Адже новорічні свята, це завжди віра у добро, у щасливе  мирне майбутнє.

Новорічне свято – це зимова казка для всіх , а особливо для дітей. Напередодні новорічних свят, а саме 19 грудня, старшокласники СЗОШ №8 відвідали вихованців Денишівського навчально – реабілітаційного дитячого  будинку.

Крім подарунків, дітям була представлена новорічна програма з хороводом та різними конкурсами. Радісна дітвора весело танцювала, активно брала участь в конкурсах. Учні школи подарували дітям частинку своєї душі, теплоту сердець та віру у найкраще майбутнє. Вихованці залишилися дуже задоволенні, отримали позитивні емоції  та гарний настрій. А наші учні пообіцяли, що обов’язково завітають до малят знову.

Лише на добро земля обізветься добром і тільки добрі справи допоможуть нам об’єднатися і налагодити мирне життя – переконані учні, педагоги, батьки школи.

Рада школи.