Додому НОВИНИ Влада і громада Карантин продовжено

Карантин продовжено

754
ПОДІЛИТИСЬ

У Бердичеві та районі тривають карантинні заходи, покликані зупинити розповсюдження коронавірусної хвороби серед населення. Попри те, що в цілому на Житомирщині щодня в результаті лабораторних досліджень виявляють десятки нових хворих, в місті та районі за тиждень, що минув, виявили лише декілька хворих. Так, станом на 24 червня зафіксовано 8 випадків захворювання на COVID-19. Зокрема, нині двоє перебувають в інфекційному відділенні Бердичівської міської лікарні та шестеро – вдома на самоізоляції під амбулаторним наглядом сімейного лікаря.

Дію карантину у Бердичеві продовжили до 31 липня – таке рішення прийняли 23 червня на засіданні виконавчого комітету, яке відбулось на виконання відповідних постанов Уряду та рішень державної й обласної комісій з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Під час обговорення ситуації перед присутніми членами виконкому виступив начальник Бердичівського управління Держпродспоживслужби у Житомирській області Валерій Биков. Він зазначивши, що ситуація з захворюваністю залишається складною, тим більше з огляду на те, що його фахівцями нині фіксуються порушення як у сфері пасажирських перевезень (стосується носіння захисних масок водіями та пасажирами, наповненість маршруток більше дозволеної норми), так і в закладах торгівлі, на ринках. Тому сьогодні постала потреба щодо посилення контролю за дотриманням маскового режиму, дезінфекцією та соціальною дистанцією.

Продовжили карантин і в Бердичівському районі – таке рішення прийняли під час позачергового засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки.

Валерія ПАВЛЕНКО,
студентка Сумського держуніверситету.