Додому НОВИНИ Влада і громада Керівники пожежно-рятувальних підрозділів області обмінялися досвідом у сфері організації служби та реагування...

Керівники пожежно-рятувальних підрозділів області обмінялися досвідом у сфері організації служби та реагування на надзвичайні ситуації

527
ПОДІЛИТИСЬ

Належний рівень організації внутрішньої, гарнізонної та караульної служби у підрозділах оперативно-рятувальної служби цивільного захисту – запорука готовності цих підрозділів до дій за призначенням, ефективності і своєчасності ліквідації надзвичайних події та ситуацій. Одним з основних чинників, який визначає цей рівень – це професіоналізм, досвід, особисті якості саме керівників районних підрозділів.

24 червня на базі 9-ї Державної пожежно-рятувальної частини м. Бердичева під головуванням заступника начальника Управління ДСНС в області полковника служби цивільного захисту Олега Держанівського відбулася семінар-нарада з керівниками районних відділів та секторів всіх пожежно-рятувальних підрозділів області, щодо обміну досвідом у сфері організації служби та реагування на надзвичайні ситуації.

Захід розпочався з визначення пріоритетних завдань на поточний рік для рятувальних підрозділів області. Крім того, всім присутнім було наглядно продемонстровано порядок проведення змін чергових караулів та здійснено огляд приміщень Бердичівського міськрайонного відділу 9-ї та 4-ї Державної пожежно-рятувальної частин й 39-го професійного пожежного поста на предмет їх відповідності встановленим вимогам. Також учасники наради ознайомилися з пожежною та спеціальною технікою, що знаходяться на озброєнні підрозділу.

Після цього було проведене практичне демонстраційне відпрацювання основних нормативів виконання навчальних вправ та подолання психологічної смуги особовим складом чергового караулу пожежної частини.

nekropol_03_image015
Могила Змієвського Івана Львовича

Заключною частиною семінар-наради стала екскурсія містом Бердичевом, під час якої учасники заходу відвідали міське кладовище, що відоме пам’ятниками одному з брадмейстерів міста Бердичева Івану Львовичу Змієвському та “Жертвам пожежі в цирку 1883 року”. Також рятувальники відвідали музеї 9-ї ДПРЧ та 39-го пожежного професійного поста.

Під час підбиття підсумків, заступник начальника Управління ДСНС в області Олег Держанівський наголосив: “Подібний захід щодо обміну досвідом у сфері організації служби та реагування на надзвичайні ситуації проводиться вже не вперше. Адже перейняти якусь гарну ідею та втілити її в життя у своєму власному підрозділі піде на користь всім керівникам пожежно-рятувальних формувань. І, маю надію, що з кожною новою зустріччю рівень організації усіх напрямків діяльності служби буде все вище та вище”.

Наостанок начальник міськрайонного відділу вручив усім присутнім книги про видатних людей Бердичівщини. А заступник міського голови Сергій Онофрійчук, який також був присутній на підбитті підсумків, за створення належного спокою безпеки в регіоні та своєчасне надання допомоги населенню, що опинилось у біді, від імені міської влади вручив бердичівським рятувальникам телевізор.

Пилипчук В.О., головний фахівець
Бердичівського МРВ
Управління ДСНС України у Житомирській області