Додому НОВИНИ Керівник від Бога, тому що закохана в те, що творить!!!

Керівник від Бога, тому що закохана в те, що творить!!!

570
ПОДІЛИТИСЬ

7 червня 2018 року в залі дошкільної освітньої установи №16 “Ялинка” звітувала про свій внесок у підвищення рівня освітнього процесу та зміцнення матеріальної бази установи протягом 2017-2018 навчального року перед педагогічним колективом, батьками вихованців та громадськістю директор, відмінник освіти, володарка нагрудного ордена Софії Русової – Ніна Бойко.

Свій звіт Ніна Петрівна презентувала з використанням сучасної мультимедійної дошки у вигляді яскравих слайдів, з допомогою яких було висвітлено навчально-методичну та господарсько-побутову роботу. Особливо увагу було звернено на зміцнення матеріальної бази закладу за рахунок бюджетних надходжень: капітальний ремонт даху, заміна опалення,ремонт електроприладів, газових плит, заміна вітражного вікна в коридорі. Прозвучала сума бюджетних надходжень за рік – 1 млн. 569 тис. 307 грн.

З великою вдячністю керівник закладу звернулась до батьків за їх неоціненну допомогу: у заміні лінолеуму, закупці постільної білизни, купівлі шаф для групових кімнат та кабінетів. Директор подякувала за подаровані пилосмоки та за активну участь батьків у ремонті групових кімнат “Ялинки”.

Почувши даний звіт, можна зробити висновок: за рік проведено колосальну роботу!
Під час виступу у залі панувала атмосфера любові та добра… у всіх присутніх в очах горіли вогники ніжності та поваги до Ніни Петрівни!

Після виступу директора слово мали усі бажаючі присутні, а їх виявилося чимало!!!

Дякували за проведену роботу, за любов та добро, за тепло і ласку, що сіє директор в своєму дружньому колективі та у вихованців закладу.

Талановитого керівника порівнювали з прекрасною, тендітною квіткою, перераховували усі властиві їй риси, навіть використовуючи літери імені та прізвища. Акцентували увагу на тому, що завдяки Ніні Петрівні на роботі панує порядок, а педагоги знаходяться у стані постійного зростання фахового рівня. Зазначили те, що Ніна Бойко – це “мрія батьків”, до якої всім хочеться потрапити, а для педагогів – кладезь педагогічного досвіду та методичної допомоги. На звіті лунали навіть лозунги, які закликали присутніх голосувати за Ніну Петрівну Бойко: “Хочеш порядок на роботі мати – не забудь про Ніну Бойко проголосувати”, “Голосуй за Ніну Бойко – будеш мати багато толку”).

Оцінили роботу Ніни Петрівни Бойко всі задовільно.

Приємною несподіванкою був прихід голови Профспілкової організації освітян міста Анжели Микитівни Цвєткової, та бухгалтера Майї Сологуб. Анжела Микитівна відмітила та гідно оцінила роботу колективу “Ялинка” на чолі з Ніною Бойко. Запропонувала персоналу до поїздок по цікавим місцям нашої України.

Дай Боже, процвітання “Ялинці” ще на многії літа з таким прекрасним талановитим керівником від Бога!

Мельничук О.В член профкому,
вихователь ДОУ №16 “Ялинка”.