Додому НОВИНИ Культура Книгоманія-2017 у Бердичівському районі

Книгоманія-2017 у Бердичівському районі

669
ПОДІЛИТИСЬ

15 березня в районній бібліотеці для дітей знову було шумно і весело, адже тут проводився “Літературний ярмарок”, який відкрив першу сторінку Всеукраїнського тижня дитячого читання та ІІ (районний) тур Всеукраїнського конкурсу “Книгоманія – 2017”.

Як на справжньому ярмарку, тут були продавці та покупці, гроші та гаманці, ігри та розваги.

Господарі ярмарку (працівники дитячої бібліотеки зі своїми помічниками-читачами) привертали увагу всіх присутніх до книжкових новинок різної тематики, творів-ювілярів 2017 року, пропонували українську книгу на різні смаки.

Найкращі читачі бібліотек Бердичівського району та Семенівської ОТГ (учні 6-7 класів), які виступали в ролі продавців, прибули на ярмарок разом зі своїми наставниками – бібліотекарями. Вони тут активно ярмаркували: торгували в павільйоні “Моя золота поличка”, рекламували цікаві книги в “Бібліошопінгу”, брали участь у вікторинах та іграх, слухали смішні історії, відгадували загадки, дивились музичні кліпи.

Поважні Купці (начальник відділу культури і туризму РДА Л.П. Кобилінський, заступник голови виконкому Гришковецької селищної ради М.І. Ейсмонт, директор райбібліотеки С.О. Семенюк, провідний методист райбібліотеки Н.І. Герасимчук) щедро оцінювали все, що пропонували продавці й справно видавали їм зароблені іграшкові гривні.

Підрахунок грошей з гаманця кожного учасника ярмарку був і цікавим, і хвилюючим, тому що за його результатом визначались найкращі із кращих читачів.

Кращими читачами Бердичівського району 2017 року стали: Ковальчук Світлана (учениця 7 класу, смт. Гришківці) та Попко Нікіта (учень 6 класу, с.Семенівка). Вони представлятимуть наш район в ІІІ (обласному) турі Всеукраїнського конкурсу “Книгоманія – 2017”. Приз глядацьких симпатій від працівників дитячої книгозбірні отримала Мерзлікіна Аліна (учениця 7 класу с. Великі Низгірці).

Теплими оплесками зустріли учасники бібліотечного заходу помічника народного депутата України Олександра Ревеги Софію Томашевську, яка завітала до бібліотеки з добрим щирим словом та гарними подарунками не тільки для переможців, а й для всіх читачів-конкурсантів.