Додому НОВИНИ Команда з Бердичівського району стала переможцем чемпіонату EuroHockey Club Challenge IV, який...

Команда з Бердичівського району стала переможцем чемпіонату EuroHockey Club Challenge IV, який проходив в Словенії

701
ПОДІЛИТИСЬ

6 червня 2017 року біля Гришковецької гімназії районну команду з хокею на траві “Старт” зустрічали з високими почестями, адже наші спортсмени вибороли перше місце на Європейському кубковому чемпіонаті (Челендж IV) з хокею на траві серед чоловічих команд, який відбувся на початку червня в Республіці Словенія (м.Придановци). Перемогу, яку здобули хокеїсти, можна вважати історичною, оскільки участь в таких змаганнях команда брала вперше та є першою командою із усіх ігрових видів спорту Житомирської області, яка бере участь у міжнародних змаганнях такого рівня. Завдяки сумлінній праці, повній віддачі на тренуваннях, грамотно поставленій тренерській роботі Василя Гарбуза, Андрія Черкаса та Євгена Мокрицького, підтримки з боку голови районної ради Максима Самчика, який організував та залучив для забезпечення поїздки меценатів, начальника департаменту сім’ї, молоді та спорту Житомирської ОДА Світлани Гресь, яка активно долучилась до підготовки спортсменів. Все це стало запорукою успіху районної команди “Старт”. Спортсмени також вдячні депутатам Гришковецької селищної ради і, зокрема, голові ради Ірені Лісовій за забезпечення команди спортивною формою.

Що стосується самого чемпіонату, то на груповому етапі суперниками нашої команди були Floriana Young Stars HC (Мальта), HK Triglav Predanovci (Словенія) та Napeos Apollon HC (Греція). У першій грі команда з Бердичівського району переграла греків 4:0. У другій грі наші хокеїсти перемогли господарів турніру з рахунком 6:2. В третьому, проти спортсменів з команди “Старт” не встояли мальтійці – 5:3.

У вирішальному матчі за призове місце була обіграна команда з Фінляндії Seinäjoki United з рахунком 7:0. Під час нагородження наших переможців, окремі відзнаки отримав Дем’ян Мазуркевич, як кращий бомбардир турніру (загалом забив 8 голів) та кращий гравець турніру.

Таким чином, наступного сезону команда, яка займе І або ІІ місце у Чемпіонаті України, матиме право представляти нашу державу у черговому дивізіоні Челендж III та маємо надію, що це буде команда Start Berdyscev Region.

Отож, щиро вітаємо наших переможців, бажаємо їм міцного здоров’я, наснаги та сил для нових звершень!

Прес-служба районної ради