Додому НОВИНИ Влада і громада Комісія відвідала Райківський гранітний кар’єр

Комісія відвідала Райківський гранітний кар’єр

1183
ПОДІЛИТИСЬ

Нещодавно на засіданні постійної комісії з питань соціально-економічного розвитку, підприємництва, земельних відносин та екології був розглянутий лист ТОВ “ГРАНТ КАР’ЄР” з проханням розглянути питання про надання підприємству погодження на отримання спеціального дозволу на користування надрами Райківського родовища ділянки кар’єру №1, який належить підприємству Райківської виправної колонії №73 (РВК №73). В листі також зазначалося про те, що РВК №73 за час дії ліцензії не достатньо ефективно використовує та розробляє Райківське родовище, має борги за користування надрами та платежами за електроенергію, не сплачує податки до відповідних бюджетів. По даному питанню комісія вирішила провести виїзне засідання.

Так, 6 квітня 2016 року члени постійної комісії з питань соціально-економічного розвитку, підприємництва, земельних відносин та екології за участі голова районної ради Максима Самчика, заступника голови Олени Рудик, депутата обласної ради Віталія Вітусевича, Райківського сільського голови Майї Семенюк та Швайківського сільського голови Сергія Сидоренка здійснили робочу поїздку на територію підприємства Райківської виправної колонії №73. Мета – розібратися на місці з ситуацією, яка склалася, проаналізувати діяльність підприємства РВК №73 та звернути увагу на сплату податків, а також надати відповідні рекомендації в межах компетенції районної ради.

IMG_0461_1Після довгих та емоційних дискусій з директором підприємства Райківської виправної колонії №73 та начальником колонії, члени комісії потрапили на територію даного підприємства.

Члени комісії наглядно оцінили роботу підприємства та поспілкувались з директором Ростиславом Крисань, який заявив, що очолюване ним підприємство нещодавно розпочало працювати та в грудні зробило перший вибух, що дало змогу використовувати гірничу масу.

IMG_0524_1Вислухавши усі сторони конфлікту члени комісії запропонували ТОВ “ГРАНТ КАР’ЄР” та Райківському підприємству зібрати круглий стіл та вирішити всі питання в рамках правового поля. Рішення має бути прийняте виключно в інтересах мешканців та для розвитку Бердичівського району, оскільки на даний час продукцію гірничого походження доводиться закуповувати у представників іншої області.