Додому НОВИНИ Медицина Комісія надала свої рекомендації

Комісія надала свої рекомендації

179
ПОДІЛИТИСЬ

На початку тижня під головуванням першого заступника міського голови Артема Азізова завершила свою роботу комісія з проведення службового розслідування щодо розгляду випадку смерті пацієнта в інфекційному відділенні КНП «Бердичівська міська лікарня» Бердичівської міської ради.

Детально ознайомившись з Наказом МОЗ №2693 від 20.11.2020 року та висновками координатора департаменту охорони здоров’я Житомирської ОДА за фахом інфекційні хвороби Сахневич О.П., комісія дійшла до висновку, що керівництво міської лікарні має посилити дотримання санітарно-епідемічного контролю в медичному закладі. Також рекомендовано провести ще ряд заходів. Зокрема, організувати навчання серед персоналу з питань дотримання етики та деонтології, забезпечити встановлення кнопки виклику персоналу в інфекційному та інших відділеннях лікарні, які задіяні для прийому хворих на COVID-19.

Не обійшлося і без покарання медперсоналу, вину якого встановили в ході проведення розслідування. Так, за неналежний контроль за дотриманням лікувально-діагностичного процесу буде винесено попередження завідувачу інфекційним від-діленням. Лікарям, які приймали хворого і чергували того дня, а також двом молодшим медичним сестрам пропонують зменшити надбавку за роботу з хворими на COVID-19 за грудень на 50%.

Це висновки незалежної комісії, які стануть основою для відповідного розпорядження міського голови. Як зазначив міський голова на своїй сторінці в мережі Фейсбук, «враховуючи те, що жителі міста не в повній мірі задоволені якістю надання медичних послуг, а також за систематичні порушення та скарги і за неналежне виконання посадових обов’язків адміністрації, директору КНП ЦМЛ Бабіковій Л.М. та медичному директору Самолюку О.С. виносяться догани. … Сподіваюсь, зауваження будуть враховані, і в Центральній міській лікарні покращиться якість надання медичних послуг населенню та, головне, зміниться відношення до пацієнтів. Зі свого боку як міський голова я готовий вислухати кожного медичного працівника і кожного жителя Бердичівської міської територіальної громади, щоб почути конкретні скарги та пропозиції».

Анатолій ГОРОБЧУК.