Конкурси і призи, пісні і танці, побажання і флешмоб – так відзначили...

Конкурси і призи, пісні і танці, побажання і флешмоб – так відзначили Всесвітній День здоров’я у Бердичівському районі

432
0
ПОДІЛИТИСЬ

Напередодні Всесвітнього дня здоров’я, який відзначають цьогоріч 7 квітня, у великій залі Бердичівської райдержадміністрації відбувся загальнорайонний захід під назвою “За здоровий спосіб життя”.

Учасники даного заходу – це прогресивна учнівська молодь Бердичівського району. Для них, на початку заходу, було проведено короткий екскурс в історію свята. Про цінність здоров’я, його вагомість для людини і вміння його берегти повідали заступник голови Бердичівської райдержадміністрації Людмила Димидюк, яка зазначила: “Маю надію, що сьогоднішній захід розкриє перед Вами нові, раніше невідомі Вам, можливості людського організму, які допоможуть надовго зберегти духовну і фізичну силу”.

Попередньо діти взяли активну участь у конкурсі малюнків до Всесвітнього дня здоров’я. Усі бажаючі мали змогу переглянути роботи на стендах у великій залі. Приємний процес нагородження учасників і переможців конкурсу малюнків виконала заступник голови райдержадміністрації Людмила Димидюк. Вона вручила подяки і подарунки.

Головнй лікар КУ “Центр первинної медико-санітарної допомоги” Наталія Ровкова розповіла дітям про небезпеку і шкоду від  паління, алкоголю, наркотиків та про основні чинники ризику репродуктивного здоров’я підлітків. Зі святом Всесвітнього дня здоров’я усіх присутніх від імені начальника управління у справах сім’ї, молоді і спорту облдержадміністрації Світлани Гресь та від себе особисто привітала начальник відділу у справах сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації Галина Галущак.

Цікавим і змістовним, з агітаційною ноткою до здорового способу життя, був виступ учнів Романівської ЗОШ І-ІІІ ступенів. Організатори заходу підготували для дітей різноманітні конкурси, де не було переможених, а були тільки переможці, за участь у яких діти отримували подарунки. Програмою також було передбачено пісні, у виконанні артистів районного Центру культури і дозвілля, танці від дитячого танцювального колективу “Перлинки” та спільний флешмоб, за активної участі того ж танцювального колективу.

У фіналі заходу було зроблено спільне фото його учасників на згадку.

Прес-служба райдержадміністрації.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ