Додому ІНФОРМАЦІЯ Конкурсний відбір кандидатів для вступу на денне відділення у вищі навчальні заклади...

Конкурсний відбір кандидатів для вступу на денне відділення у вищі навчальні заклади ДСНС України

490
ПОДІЛИТИСЬ

Бердичівський міськрайонний відділ Управління ДСНС України у Житомирській області проводить конкурсний відбір кандидатів для вступу на денне відділення у вищі навчальні заклади ДСНС України на 2016 рік.

Відбір проводиться до Національного університету цивільного захисту України (м. Харків), Черкаський інститут пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля, Львівського державного університету безпеки життєдіяльності та Вінницького професійного училища цивільного захисту (за освітньо-кваліфікаційним рівнем молодший спеціаліст за спеціальністю Організація та техніка протипожежного захисту з терміном навчання 2,5 роки).

Термін навчання для здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня магістр складає 5 років за спеціальністю “Пожежна безпека”. Вступні іспити з фізичної підготовки, математики та української мови.

Для участі в конкурсі запрошуються громадяни України чоловічої та жіночої статі віком від 17 до 25 років, які мають повну загальну середню освіту або закінчують середні навчальні заклади в 2016 році, за станом здоров’я придатні до військової служби, мають добрі та відмінні показники успішності і за своїми діловими та моральними якостями можуть проходити службу в пожежно-рятувальних підрозділах.

Також проводиться набір на навчання за спеціальністю “Психологія”, “Цивільний захист”, “Охорона праці”, “Екологія”, “Транспортні технології”, “Управління інформаційною безпекою”. Вступні іспити з фізичної підготовки, біології, історії, хімії, математики, української мови.

Бажаючим взяти участь у конкурсному відборі необхідно звернутися до Бердичівського міськрайонного відділу Управління ДСНС України у Житомирській області за адресою: м. Бердичів, вул. Петровського, 17.

При собі необхідно мати:

  • паспорт та свідоцтво про народження;
  • військовий квиток або приписне свідоцтво (для юнаків);
  • документ про середню освіту або завірену виписку успішності (для учнів випускних класів);
  • завірену службову або навчальну характеристику.

Для участі в конкурсі не приймаються:

  • особи з вищою освітою.

Телефон для довідок: (04143) 4-38-11, 2-01-12, 101, (38) 067 393-63-31.

О.В. Смірнова, провідний фахівець
з персоналу 9 державної
пожежно-рятувальної частини, м. Бердичів.