Додому НОВИНИ Культура Конкурс талантів

Конкурс талантів

755
ПОДІЛИТИСЬ

Районний етап Всеукраїнського благодійного фестивалю дитячої та юнацької творчості серед дітей – сиріт та дітей з малозабезпечених сімей “Звичайне диво” відбувся 22 березня 2016 року у великій залі Бердичівської  райдержадміністрації. Організаторами фестивалю є служба у справах дітей, відділ освіти та відділ культури і туризму райдержадміністрації.

Проведення даного заходу мало на меті виявлення обдарованих дітей – сиріт та дітей з малозабезпечених сімей, сприяння розвитку та підтримки їх талантів і здібностей, а також відкриття можливості отримати професійну освіту.

Конкурсна програма фестивалю проводилася серед вихованців загальноосвітніх шкіл району, Гришковецької гімназії і Бердичівської спецшколи – інтернату. Вікова категорія учасників становила 8-17 років з умовою участі однієї дитини лише в одній номінації. Основними номінаціями заходу були: вокал, хореографія, розмовний жанр, образотворче мистецтво та естрадне мистецтво. Участь у заході взяли діти з району, які представили 46 художніх номерів.

SL747642_1Конкурсантів оцінювало журі, до складу якого увійшли перший заступник голови райдержадміністрації, голова журі Т.В. Наумчук, заступник голови райради, співголова журі О.А. Рудик та члени журі: начальник служби у справах дітей О.І. Хоренко, начальник відділу у справах сім’ї молоді і спорту Г.М. Галущак, начальник відділу культури і туризму Л.П. Кобилінський.

У великій залі залунав голосний дитячий спів, закружляли у таночку пари, зазвучав саксофон… Діти читали Т.Г. Шевченка, національно-патріотичні вірші, співали українських пісень, чим дарували присутнім позитивні враження та відчуття справжнього свята талантів.

SL747638_1По закінченню виступів конкурсантів перший заступник голови райдержадміністрації подякувала дітям за майстерність і подарований гарний настрій. Відзначила, що Бердичівський район має багато талановитих дітей. Також Тетяна Володимирівна відзначила працю керівників і педагогів, які доклали чимало зусиль, готуючи дітей до конкурсу.

Хвилюючий момент настав, і голова журі оголосила результати. Отож, першість у конкурсі отримали:

Номінація “Вокал”:

  • Оксана Червона (Мирославська ЗОШ);
  • Сніжана Сурженко (Бердичівська спецшкола – інтернат);
  • Дар’я Рисіч (Сотлотвинська ЗОШ).

Номінація “Хореографія”:

  • Дмитро Куча, Андрій Хоров, Петро Стеценко, Михайло Яковчук, Анна Логутова, Ніна Жайворонівська, Тетяна Данилюк, Наталія Кінзерська (Бердичівська спецшкола – інтернат).

Номінація “Розмовний жанр”:

  • Ольга Олійник (Райгородоцька ЗОШ).

Номінація “Образотворче мистецтво”:

  • Анна Даурова (Романівська ЗОШ);
  • Анастасія Нейкалюк (Романівська ЗОШ);
  • Ольга Зелінська (Половецька ЗОШ);
  • Вікторія Кирилова (Райгородоцька ЗОШ).

Номінація “Естрадне мистецтво”:

  • Микола Бонтя (Гришковецька гімназія).

Усі юні таланти були відзначені і отримали у подарунок грамоти, солодощі і книги від районної державної адміністрації.

Прес-служба райдержадміністрації