Додому НОВИНИ Влада і громада Конституцію потрібно виконувати, а не міняти…

Конституцію потрібно виконувати, а не міняти…

308
ПОДІЛИТИСЬ

Конституцію потрібно виконувати, а не міняти…
Вже багато разів за роки незалежності України кожен, хто приходить до влади, намагається змінити Конституцію. Навіщо? Адже ми гордимося, що Конституція Пилипа Орлика визнана кращою в світі та й нинішня її редакція визнана західними експертами правовою і достойною.

Але на жаль, як основний закон Орлика, не виконувався так і сьогоднішня Конституція України реалізовується не в повному обсязі.

Чому Конституція США, яка діє вже більше 200 років не змінюється, а лише вносяться деякі поправки? Бо там вона діє, як і всі закони на території штатів.


Опозиційний Блок в Бердичеві: хроніка подій
Як відомо, на попередній сесії міської ради депутати Володимир Левандовський та Тимофій Клим заявили про свій вихід із фракції Опозиційного Блоку.

Вслід за цим на засіданні Політради Житомирської обласної організації Опозиційного Блоку прийняли рішення про виключення з партії депутатів міської ради Володимира Левандовського та Тимофія Клима.

Дане рішення підтримали члени територіальної організації Політичної партії “Опозиційний Блок” у місті Бердичеві.

Наразі йде підготовка до зборів виборців на тих округах, де обирались дані депутати, з пропозицією щодо відкликання депутатів з міської ради за народною ініціативою.
Далі буде…


Урочистості в Бердичеві
23 і 24 червня в Бердичеві відбувся цілий ряд заходів з нагоди Дня міста, Дня молоді, Днів польської культури.

Вже традиційно було вшановано ветеранів праці. Привітав новонароджених у Центрі жінки міський голова Василь Мазур. Відбулись різноманітні розважальні програми та концерти з нагоди свята. Цього разу був задіяний і майданчик музично-драматичного театру На європейській, де відбувся театр живих скульптур та оперета Штрауса “Летюча миша”. Глядачі в міському Палаці культури переглянули документальний фільм “Таємниці Бердичівської Богородиці”.

Як завжди, популярністю користувались “Фотосушка”, сімейні розваги для дітей та дорослих, “Богатирські ігри”.

Детальніше в наступному номері газети.