Додому НОВИНИ Влада і громада Конфлікт у Садках

Конфлікт у Садках

1053
ПОДІЛИТИСЬ

До редакції надійшов лист із села Садки, який підписало більше півсотні жителів із наполегливою вимогою його оприлюднення на сторінках газети.

Їх скарги адресовані жительці громади М. (з морально-етичних мотивів повне її прізвище не вказуємо), яка тримає 7 (сім) голів ВРХ. Дана громадянка випасає худобу на присадибних ділянках людей, і що обурює селян найбільше – на території сільського кладовища. Це, на думку авторів колективного листа, завдає шкоди і похованням, і пам’яті померлих. Будучи одноосібником і маючи біля дороги земельний пай 2,4 га, громадянка М. могла б, пишуть заявники, посіяти тут траву і випасати власну худобу.

На численні зауваження і скарги односельчан вона не реагує. Ігнорує також приписи сільської ради та поліції. Звертаючись до її совісті, односельчани просять припинити ці неподобства.

Від редакції: дуже хотілося б із цього приводу дати пораду. Але, якщо чесно, не знаю яку. Можливо, вдатись до передбачених законом дій? А це рішення адмінкомісії, звернення до правоохоронних органів. Віддаючи належне її працелюбності та особисто знаючи її як гарного, ерудованого педагога, сподіваюсь, що громадянка М. знайде в собі сили та бажання порозумітись із односельчанами.