Додому НОВИНИ Влада і громада Концерт на полігоні: нардеп Олександр Ревега влаштував свято для еліти українського війська

Концерт на полігоні: нардеп Олександр Ревега влаштував свято для еліти українського війська

499
ПОДІЛИТИСЬ

Останнім часом небо над Україною достатньо прийняло в себе: у нього злітали переможні вигуки славних вояків та стогони поранених, до небес доносилися останні крики кращих українських синів та прокльони згорьованих матерів, блакитна, сіра й чорна безмежність лила сльози разом із людьми, котрі ховали своїх земляків та стомлено, але щасливо, так само, як захисники України, посміхалася у часи повернення тих додому.

6 грудня на полігоні під Житомиром народний депутат України Олександр Ревега  влаштував зустріч захисників Батьківщини і представників мистецтва Бердичівського району. До вечірнього неба над полігоном під Житомиром линули вірші й пісні: еліта вітчизняного воїнства – морпіхи та десантники відзначали День української армії.
Вони зроблять все для того, аби небо над Україною стало мирним, запевняють винуватці свята. Країна буде вільною і незалежною, а ті, хто розбудовуватимуть її, не знатимуть з власного досвіду, що таке війна.

Земля, здається, здатна на неможливе: вона може напоїти себе, може нагодувати. Ось тільки захистити себе не може. Коли їй погано, звертає вона свій погляд на синів-воїнів. А разом із землею – мільйони тих, хто на ній народилися. Погляд цей повен надії, віри і безмежної любові.

Олександр Ревега: “Українська армія сьогодні є символом і гордістю українського. Щиро хочу подякувати вам за вашу хоробрість, мужність, патріотизм, за вашу сильну волю. Подякувати тим хлопцям, які в ці хвилини захищають кордони нашої держави. Ті герої, які поклали своє життя за незалежність нашої держави будуть завжди поряд з нами, ми повинні пам’ятати їх”.