Додому НОВИНИ Влада і громада Коронавірус: боротьба триває

Коронавірус: боротьба триває

432
ПОДІЛИТИСЬ

Станом на середу в Бердичеві перебувала на лікуванні одна людина, хвора на коронавірус. Ввечері цього ж дня зафіксували другий випадок захворювання – захворіла дружина першого хворого. Тому робота органів влади, волонтерів не зупиняється – маски, дезінфікуючі розчини передаються до установ та організацій, які попри карантинні заходи, мають продовжувати свою діяльність.

Так, першу партію захисних масок, замовлену містом, наприкінці минулого тижня передали населенню та комунальникам. Перший заступник міського голови Роман Левицький та заступник міського голови Сергій Онофрійчук об’їхали колективи місцевих комунальних підприємств та передали маски керівникам та головам профспілок.

Продовжує й надалі підтримувати установи, які потребують допомоги тут і зараз, народний депутат України Богдан Кицак. Цього понеділка його помічники на звернення Екстреної медичної допомоги міста Бердичева передали їм засоби індивідуального захисту.

Об’єднані територіальні громади району також працюють у цьому напрямі: цієї середи керівники ОТГ Ірена Лісова, Галина Кудлай, Наталія Семенюк та Тарас Яригін, підприємці Гришковецької громади надали засоби захисту Екстреній медичній допомозі ППБ Бердичівського району.