Додому НОВИНИ Влада і громада Коронавірус: черговий тиждень боротьби

Коронавірус: черговий тиждень боротьби

522
ПОДІЛИТИСЬ

На початок цього тижня в Бердичеві вже було зафіксовано чотири людини з лабораторно підтвердженим захворюванням на COVID-19. На жаль, наприкінці минулого тижня 49-річний хворий бердичівлянин помер. Захворіла і його дружина та ще одна жінка 1966 року народження. Обидві нині знаходяться на самоізоляції вдома. Четвертий випадок підтвердженого короновірусу – у медпрацівниці міської лікарні, яка проживає в селищі Гришківці. Встановлюють особу, від якої вона захворіла.

На жаль, повторилась ситуація, коли після контакту з першим хворим у Бердичеві на самоізоляцію змушені були піти з десяток медпрацівників. І цього разу Бердичівським відділом поліції встановлено 10 контактних осіб хворої, з якими хвора медпрацівниця працювала, та одну особу з відділення реанімації. Наразі ці медики знаходяться на самоізоляції.

На ранок четверга маємо таку ситуацію в місті: 10 хворих, 10 перевіряється, зафіксовано 2 смерті – другою стала жінка, яка померла в ніч на четвер.

З понеділка в місті, як і по всій країні, вступили в дію посилені карантинні заходи. Наразі працівники поліції патрулюють Бердичів трьома мобільними групами, до складу яких входять також і працівники міськвиконкому. Перевіряється виконання правил карантину суб’єктами підприємницької діяльності, установами та організаціями. Мобільні групи оперативно реагують на звернення громадян про порушення правил, яких надходить досить багато.

Не сидить склавши руки й народний депутат України Богдан Кицак. Зокрема, він продовжує й надалі системно підтримувати критично важливі об’єкти медичної сфери, що стоять на фронті боротьби з коронавірусом. Так, окрім великих медичних закладів, що визначені установами для виявлення і лікування хворих на коронавірус, депутат звертає увагу й на медичних працівників в амбулаторіях, які одними з перших контактують із потенційними хворими. За останні дні його команда підтримала 24 амбулаторних заклади та три станції швидкої допомоги, куди передали 390 захисних костюми, 2700 масок, більше восьмидесяти захисних окулярів, антисептики для рук, пульверизатори та багато іншого.

Турбуються у депутата і про соціально вразливих членів громади. Днями всім організаціям, які піклуються людьми з фізичними вадами, передали сотні продуктових пакетів, що містять крупи, олію, цукор та інші продукти харчування. Вони допоможуть людям втримати на належному рівні якість їх харчування під час карантину.