КОХАЙТЕ ЖІНКУ!

КОХАЙТЕ ЖІНКУ!

199
0
ПОДІЛИТИСЬ

Жінка… Чарівна, ніжна, неземна! Про неї співають пісні, складають вірші, присвячують перемоги, прагнуть збагнути, однак вона все ж залишається загадкою. Природа наділила жінку особливою силою. Ця сила незрима, тонка та лагідна, але водночас міцна та стихійна. Майже всі культурні надбання людства були створені через жінку, за участі жінки, для жінки. Бо уособлює вона в собі образ Матері, Берегині, Коханої.

Для усіх мам, бабусь, дівчаток, найкращих та найрідніших, найвродливіших та наймиліших 8 березня у Будинку культури с. Райки було організовано свято “Кохайте жінку!”. Ідею проведення подібного заходу та спонсорську підтримку забезпечив депутат районної ради Г.К.Мкрчтян, який є незмінним меценатом багатьох соціально-культурних заходів, які складають сьогодення райківської громади.

Звертаючись до присутніх у залі, він зазначив: “Це свято, насамперед, я присвятив сільській жінці-трудівниці. Тій, яка у щоденній нелегкій праці, клопотах та обов’язках не забуває посміхатись, зберігаючи в серці прекрасні жіночі риси: вроду, ніжність, любов. Я хотів би , щоб наші райківчанки, а також усі жінки мали привід більше посміхатись не тільки сьогодні, а завжди!”. А ще він побажав миру, злагоди та добра у кожну оселю та державі в цілому. Висловив переконання, що об’єднавши свої зусилля, ми впевнено дійдемо до розквіту як конкретної громади, так і всієї України.

Слова Габріела Карленовича стали лейтмотивом свята. Любов’ю до рідного краю, до жінки були сповнені усі номери святкової програми.

Надзвичайно порадувала присутніх своїм виступом аматорська вокальна група “Файні молодички”. Вийшовши на сцену, молоді, яскраві, веселі, вони неначе вінком оповили залу. Декламація, вокал, веселі гуморески – все вдалось у дівчат із цієї групи на славу. Хочеться побажати, щоб у нашому селі та у інших осередках з’являлось якнайбільше таких творчих груп та ансамблів.

Нікого не залишили байдужими виступи артистів Житомирського коледжу культури і мистецтв. Високий професіоналізм, майстерне виконання та просто шалений позитив викликали у залі нестихаючі овації. Треба погодитись, що такого виступу, такого привітання та вражаючого дійства жителі села вже давно не бачили!

Наразі жителів села привітали сільський голова, яку з повагою називають в Райках “господинею села” М.В. Семенюк, а також керуючий справами виконавчого апарату Бердичівської районної ради В.М. Лащук.

По завершенні програми кожна із присутніх жінок отримала у подарунок прекрасну троянду.

Отже, свято вдалося! Щасливі обличчя, квіти, гарний настрій. Тож, кохайте жінок… сьогодні та завжди!

Олена Лещенко.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ